3 Sport 3 Sport 2017-04-05 18:30

Rungtynių eiga

0:0, 1 min.: Komandos pirmąją minutę nepelno taškų.
0:3, 2 min.: Pirmuosius taškus tritaškiu pelno Delininkaitis.
0:8, 3 min.: Tritaškį prieniškiams prideda ir Miniotas. Delininkaitis pasižymi ir dvitaškiu.
2:10, 4 min.: Pirmuosius taškus šeimininkų gretose įmeta Low. Netrukus tuo pačiu atsako ir Delininkaitis.
2:17, 5 min.: Po dar dviejų „Vytauto“ taškų Cvirka prašo pertraukėlės. Miniotas realizuoja baudų metimus. Miniotas dar kartą smeigia tritaškį
4:17, 6 min.: Balašovas taiso komandos draugo metimą.
6:19, 7 min.: Lipkevičiaus metimas iš po krepšio. Pirmieji Žabo taškai.
6:22, 8 min.: Delininkaitis įmeta dar vieną tolimą metimą.
9:22, 9 min.: Babkauskas atsako tritaškiu.
11:22, 10 min.: Žabas kėlinį užbaigia dvitaškiu.

„Pieno žvaigždės“: Evaldas Žabas 4, Karolis Babkauskas 3.
„Vytautas“: Tomas Delininkaitis 10 (2/2 trit.), Regimantas Miniotas 9 (2/3 trit.).

11:25, 11 min.: Trečiasis Minioto tritaškis.
11:28, 12 min.: Čižauskas pataiko iš toli nuo lentos. 17 taškų „Vytauto“ persvara – kol kas rekordinė.
13:29, 13 min.: Miniotas pataiko vieną baudą iš dviejų. Babrauskas prameta abi baudas, bet Olisevičius atkovoja kamuolį ir įmeta dvitaškį.
15:29, 14 min.: Pirmieji Low taškai.
17:31, 15 min.: Čižauskas ir Olisevičius apsikeičia dvitaškiais.
19:33, 16 min.: Balašovas pyktį išlieja dėjimu. Iš viršaus įkrauna ir Klimavičius.
24:35, 17 min.: Antrasis Balašovo dėjimas paeiliui. Babrauskas vėl prameta abi baudas. Klimavičius dar kartą kala iš viršaus nepaisant varžovų pražangos. Balašovas pelno septintąjį tašką iš eilės.
28:36, 18 min.: Pasvaliečiai mažina deficitą iki vienženklio. Delininkaitis pataiko vieną baudą. Low įmeta dvitaškį.
30:41, 19 min.: „Vytauto“ susigrąžina dviženklę persvarą.
32:41, 20 min.: Agafonovo dvitaškis.

„Pieno žvaigždės“: Nikita Balašovas 9, Osvaldas Olisevičius 6 (5 atk. kam.).

34:43, 21 min.: Agafono dvitaškis iš po krepšio. Valeika krauna iš viršaus.
35:43, 22 min.: Pirmasis Babrausko taškas.
39:43, 23 min.: Po dviejų „Pieno žvaigždžių“ dvitaškių Šeškus prašo pertraukėlės.
41:43, 24 min.: Agafonovas ir Klimavičius pelno po dvitaškį.
41:45, 25 min.: Gražią „Vytauto“ ataką dvitaškiu baigia Klimavičius.
41:54, 26 min.: Abi baudas realizuoja Klimavičius. Miniotas smeigia tritaškį, Šeškus pelno dvitaškį ir „Vytautas“ spurtuoja 11:0.
41:56, 27 min.: Delininkaitis prideda dar dvi baudas.
42:61, 28 min.: Klimavičius kala iš viršaus ir pratęsia spurtą iki 15:0. Dimša nutraukia pasvaliečių taškų badą pataikydamas vieną baudą. Miniotas smeigia tritaškį.
44:63, 29 min.: Linkevičius didina „Vytauto“ persvarą iki 21 taško, tačiau Low įmeta abi baudas.
47:68, 30 min.: Agafono tritaškis ir taiklios Klimavičiaus baudos.

„Pieno žvaigždės“: Andrejus Agafonovas 13, Nikita Balašovas 9, Derrickas Low 8.
„Vytautas“: Tomas Delininkaitis (3/4 trit.) ir Regimantas Miniotas (5/7 trit.) po 18, Tadas Klimavičius 16 (6/8 dvit., 4/6 baudos).

54:70, 31 min.: Gvezdausko du taškai, į kuriuos pasvaliečiai atsako atkarpa 7:0.
54:72, 32 min.: Lipkevičiaus taiklios baudos.
54:75, 33 min.: Linkevičiaus dvitaškis su pražanga.
57:75, 34 min.: Taiklios Agafono baudos. Olisevičius įmeta vieną baudą.
57:77, 35 min.: Valeikos du taškai.
59:81, 36 min.: Dvitaškį pelno ir Gvezdauskas. Balašovas ir Klimavičius apsikeičia metimais.
62:81, 37 min.: Tamulio tritaškis.
65:81, 38 min.: Žabo metimas iš po krepšio.
70:85, 39 min.: „Pieno žvaigždės“ mažina deficitą iki 15 taškų.
74:89, 40 min.: „Vytautas“ finalą bendru dvejų rungtynių rezultatu laimi 12 taškų skirtumu.