Pasvalio Pieno žvaigždės
LRT televizija LRT 2015-03-22 16:15

Rungtynių eiga

I kėlinys

2:4, 1 min. Pirmuosius mačo taškus pelno Olisevičius, o netrukus svečių pranašumą padidina Kisielius. Šeimininkams pirmuosius taškus baudų metimais pelno Janavičius.
2:6, 2 min. Baudų metimus realizuoja Kairys.
4:8, 3 min. Iš po krepšio taškus pelno Janavičius, dvitaškiu atsako ir Olisevičius.
6:10, 4 min. Dixonas prasiveržimą po krepšiu užbaigia taikliu dvitaškiu, ataką dviem taškais užbaigia ir Kavaliauskas.
9:10, 5 min. Gecevičius taikliai meta iš toli.
12:12, 6 min. Juškevičius pataiko, o Kavaliauskas – abi baudas. Oriakhi pasižymi metimu iš po krepšio.
15:15, 7 min. Vos pasirodęs aikštėje tritaškį pataiko Lavrinovičius. Tuo pačiu atsako ir Kisielius.
15:19, 8 min. Dvitaškį iš vidutinio nuotolio realizuoja Kisielius. Netrukus jis prideda ir du baudos metimus.
17:21, 9 min. Moseris keičiasi dvitaškiais su Skuču.
23:26, 10 min. Dvitaškį su pražanga pataiko ir baudą realizuoja Kairys, tačiau netrukus taikliu tritaškiu atsako Moseris. Dixonas pataiko abi baudas po Moserio pražangos, o kėlinys baigiasi taikliu Lavrinovičiaus tritaškiu.

Po I kėlinio 26:23 pirmauja „Pieno žvaigždės“.

„Lietuvos rytas“: Kšištofas Lavrinovičius 6, Mike'as Moseris 5, Antanas Kavaliauskas 4, Žygimantas Janavičius 4.
„Pieno žvaigždės“: Laimonas Kisielius 9, Evaldas Kairys 5, Bobby Dixonas 4, Osvaldas Olisevičius 4.

II kėlinys

28:26, 12 min. Moseris deda kamuolį iš viršaus, o po akimirkos jis pataiko ir tritaškį.
32:26, 13 min. Taikliai iš vidutinio nuotolio meta Lavrinovičius. Netrukus dvitaškį prideda Lukauskis.
34:27, 15 min. Kairys pataiko vieną baudą, o Janavičius – dvitaškį iš po krepšio.
34:29, 17 min. Kairys pelno du taškus.
38:29, 18 min. Orelikas pataiko iš po krepšio, o netrukus greitą ataką dvitaškiu užbaigia Lukauskis.
40:29, 19 min. Janavičius pataiko iš po krepšio, o svečiai toliau netaikliai atakuoja iš toli.
42:31, 20 min. Skučas dvitaškiu užbaigia greitą kontrataką, o Orelikas pataiko iš po krepšio.

Po II kėlinio 42:31 pirmauja „Lietuvos rytas“.

„Lietuvos rytas“: Mike'as Moseris 10, Kšištofas Lavrinovičius 8, Žygimantas Janavičius 8.

III kėlinys

44:33, 21 min. Dvitaškiais keičiasi Dixonas ir Kavaliauskas.
47:37, 23 min. Jogėla užbaigia greitą ataką dvitaškiu metimu, o po vilniečių klaidos dar vieną žaibišką antpuolį dėjimu vainikuoja Olisevičius. Janavičius po minutės pertraukėlės atsako tritaškiu.
50:37, 24 min. Dar vienas Janavičiaus tritaškis.
52:41, 25 min. Kisielius pataiko dvi baudas, o po vilniečių klaidos dvitaškį pataiko Sirutavičius. Netrukus dvitaškiu atsako ir Kavaliauskas.
55:44, 27 min. Sirutavičius realizuoja vieną baudą, o Gecevičius pataiko tritaškį. Skučas atsako dvitaškiu iš po krepšio.
57:44, 28 min. Janavičius pelno du taškus.
59:46, 28 min. Dixonas ir Leslie pasikeičia dvitaškiais.
59:50, 29 min. Dixonas pataiko abi baudas, o Olisevičius po žioplos vilniečių klaidos pataiko iš po krepšio.
65:50, 30 min. Moseris pataiko dvitaškį, netrukus tą patį padaro ir Lukauskis. Jis kėlinį užbaigia ir galingu dėjimu.

Po III kėlinio 65:50 pirmauja „Lietuvos rytas“.

„Lietuvos rytas“: Žygimantas Janavičius 16, Mike'as Moseris 12, Kšištofas Lavrinovičius 8, Mindaugas Lukauskis 8, Antanas Kavaliauskas8.
„Pieno žvaigždės“: Laimonas Kisielius 11, Bobby Dixonas 10  Evaldas Kairys 9.

IV kėlinys

69:52, 31 min. Juškevičius pataiko iš po krepšio, o Sirutavičius realizuoja abi baudas. Tą patį padaro ir Lavrinovičius.
69:54, 32 min. Sirutavičius pataiko iš vidutinio nuotolio.
69:56, 33 min. Oriakhi deda iš viršaus.
73:58, 34 min. Moseris pataiko keturias baudas, o Kisielius deda iš viršaus.
75:60, 35 min. Moseris efektingą ataką užbaigia dėjimu, o Kairys pataiko abi baudas.
78:60, 36 min. Orelikas pataiko tritaškį.
80:62, 37 min. Brustas ir Baronas pasikeičia dvitaškiais.
81:66, 38 min. Dixonas pataiko iš po krepšio, Brustas prideda dvi baudas. Jasaitis realizuoja vieną baudą.
81:69, 39 min. Skučas pataiko vieną baudą, o Oriakhi deda iš viršaus.
81:74, 39 min. Jogėla pelno du taškus su varžovo pražanga, o netrukus po Oreliko pražangos dar dvi baudas prideda Skučas.
82:76, 40 min. Kairys pataiko iš po krepšio, Janavičius realizuoja vieną baudą. Rungtynės baigiasi Valeikos baudų metimais.