16:00
Pasvalio Pieno žvaigždės

Rungtynių eiga

2:0, 1 min.: Pirmuosius rungtynių taškus baudų metimais pelno Martynas Pocius.

2:2, 3 min.: Po trijų minučių sausros savo taškų sąskaitoją atidaro ir „Pieno žvaigždės“.

5:2, 3 min.: Pirmojo tritaškio autoriumi tampa Vytenis Lipkevičius.

8:2, 4 min.: Analogišku būdu taškus pelno ir Justinas Dentmonas.

8:3, 4 min.: Evaldas Kairys ir toliau vienintelis renka taškus „Pieno žvaigždėms“.

10:3, 4 min.: Justinas Dentmonas padaro viską, jog Robertui Javtokui reikėtų tik pašokti ir niekieno netrukdomam įmesti kamuolį į krepšį.

13:3, 5 min.: Po Martyno Pociaus tolimo šūvio „Žalgirio“ pranašumas tampa dviženklis.

15:3, 6 min.: Šį kartą rezultatyvų perdavimą Robertui Javtokui atlieka Paulius Jankūnas.

15:4, 7 min.: Derrickas Caracteris po 4 minučių pertraukos pelno taškus Pasvalio ekipai.

15:6, 7 min.: Tuo tarpu jo komandos draugas Darrickas Leonardas nuo baudų metimo linijos neklysta.

18:6, 8 min.: Martynas Pocius įsūdo jau antrąjį tritaškį.

18:9, 9 min.: Žygimanto Jonušo reidas link krepšio pasibaigia dviem taškais su pražanga.

21:9, 9 min.: Martynas Pocius toliau bombarduoja svečių krepšį.

24:9, 10 min.: Ketvirtasis Martyno Pociaus tritaškis pirmame kėlinyje pasiekia tikslą.

24:10, 10 min.: Augustinas Jankaitis prameta dvi baudas iš eilės.

„Žalgiris“: Martynas Pocius 14 (4/7 trit.), Robertas Javtokas 4.

„Pieno žvaigždės“: Žygimantsa Jonušas 3, Evaldas Kairys 3.

27:10, 11 min.: Iš Martyno Pociaus vaidmenį snaiperių konkurse perima Artūras Milaknis.

27:12, 12 min.: Paulius Sorokas mažina atsilikimą iki 15 tašų.

29:12, 12 min.: Netruks Justinas Dentmonas greitą ataką užbaigia rezultatyviai ir atstato buvusią persvarą.

31:12, 13 min.: Ilias Zouros jau leidžia pasireikšti ir jaunimui, į aikštelę vietoj Martyno Pociaus įleisdamas Tomą Dimšą.

31:18, 13 min.: Pirmąjį „Pieno žvaigždžių“ tritaškį pataiko Rolanas Alijevas, tačiau netrukus tuo pačiu atsakp ir Justinsa Dentmonas.

34:18, 14 min.: Tritaškių konkursą pratęsia Pasvalio ekipos snaiperis Žygimantas Jonušas.

36:18, 15 min.: Artūras Milaknis ir toliau terorizuoja „Pieno žvaigždžių“ krepšį.

39:18, 16 min.: Artūras Milaknis prideda dar vieną tolimą bombą.

39:19, 17 min.: Žygimantas Jonušas pataiko tik vieną baudą iš dviejų.

41:19, 17 min.: Paulius Jankūnas tik dabar atidaro savo taškų sąskaitą.

41:21, 17 min.: Evaldas Kairys pelno septintąjį tašką.

41:22, 18 min.: Egidijus Dimša prameta vieną baudą iš dviejų.

44:22, 18 min.: Vytenis Lipkevičius vėl primena savo snaiperio sugebėjimus.

46:22, 18 min.: Juvelyrinis Vytenio Lipkevičiaus prasiveržimas link „Pieno žvaigždžių“ krepšio.

46:24, 19 min.: Artūras Jomantas pataiko su atakai skirto laiko pabaiga.

46:26, 20 min.: Tikslus Žygimanto Jonušo metimas iš vidutinio nuotolio.

46:27, 20 min.: Derrickas Caracteris prameta antrąją baudą.

„Žalgiris“: Martynas Pocius 14 (4/7 trit.), Justinas Dentmonas 10, Vytenis Lipkevičius 8 (2/2 trit.), Artūras Milaknis 8.

„Pieno žvaigždės“: Žygimantas Jonušas 9, Evaldas Kairys 5.

46:31, 21 min.: Antrąją mačo pusę keturiais taškais be atsako pradeda „Pieno žvaigždės“.

46:32, 21 min.: Justinas Dentmonas baudžiamas nesportine pražanga, bet Rolandas Alijevas pataiko tik vieną baudą.

46:34, 22 min.: Po Evaldo Kairio dvitaškio „Pieno žvaigždės“ spurtuoja 7:0.

48:34, 22 min.: Visą antrąjį kėlinį ant atsarginių žaidėjų suolelio prasėdėjęs Martynas Pocius nutraukia „Žalgirio“ taškų badą.

48:36, 24 min.: Evaldas Kairys dar labiau mažina „Pieno žvaigždžių“ deficitą.

50:36, 24 min.: Vytenis Lipkevičius taip pat atsako dvitaškiu.

50:39, 25 min.: Artūras Jomantas pataiko savo pirmąjį tritaškį.

52:39, 25 min.: Justino Dentmono ranka nuo baudų metimo linijos nesudreba.

55:39, 26 min.: Justina Dentmonas prideda dar ir tritaškį.

55:41, 27 min.: Egidijus Dimša pataiso netaiklų Artūro Jomanto metimą.

58:41, 28 min.: Visus svečių bandymus atkurti intrigą į šipulius sudaužo dar vienas Justino Dentmono tritaškis.

61:41, 28 min.: Justino Dentmono variklis užsikūrė pilnu pajėgumu – dar vienas tolimas šūvis į svečių krepšį.

61:42, 29 min.: Augustinas Jankaitis nutraukia „Žalgirio“ spurtą.

63:42, 29 min.: Pirmuosius savo taškus pelno Siimas-Sanderis Vene.

63:44, 30 min.: Dvitaškį prideda ir Paulius Sorokas.

„Žalgiris“: Justinas Dentmonas 21 (5/7 trit.), Martynas Pocius 15 (4/7 trit.), Vytenis Lipkevičius 10 (2/2 trit.), Artūras Milaknis 8.

„Pieno žvaigždės“: Žygimantas Jonušas 11, Evaldas Kairys 9.

70:44, 34 min.: „Žalgirio“ gynyba svečiams ketvirtame kėlinyje neleido pelnyti dar nė taško.

70:50, 36 min.: „Pieno žvaigždžių“ krepšininkai pataiko du tritaškius iš eilės.