Legendinė Zagrebo „Cibona“ kitų metų pradžioje atvyks į Pasvalį. Tai paaiškėjo po to, kai „Pieno žvaigždžių“ komanda užsitikrino vietą kitame FIBA Europos taurės etape.
Pasvaliečiai naujai sudarytoje S grupėje varžysis su antrąja B grupės komanda („Cibona“), taip pat su E ir K grupių nugalėtojais.
K grupėje jau žinoma, kad pirmąją vietą užims rumunų Targu Žiu „Energia“ komanda. Tuo metu E grupės nugalėtojais taps Havro STB arba Kantu „FoxTown“ ekipa.
Šioje grupėje Kantu ekipai liko sužaisti rungtynes su grupės autsaidere Kapfenbergo „Ece Bulls“ ir, pergalės atveju, ji pakils į pirmąją vietą bei taps „Pieno žvaigždžių“ varžove.
Būtent E grupės laimėtojai bus pirmieji pasvaliečių varžovai, kai gruodžio 16-ąją prasidės antrasis FIBA Europos taurės etapas.
Tada bus paskelbta šventinė pertrauka, o sausio 6-ąją į Pasvalį atvyks „Cibona“ komanda. Dar po savaitės Pasvalyje žais „Energia“ ekipa, o dar po savaitės, sausio 20-ąją – STB arba „FoxTown“.
Turnyrinės lentelės po antradienio rungtynių:
A | |||||||
Pos | Komanda | GM | W | L | HW | HL | Diff |
1 | Vilerbano ASVEL | 6 | 5 | 1 | 3 | 0 | 98 |
2 | Monso Belfius | 6 | 3 | 3 | 3 | 0 | 21 |
3 | Groningeno Donar | 6 | 2 | 4 | 2 | 1 | -63 |
4 | Kormendo Egis | 6 | 2 | 4 | 2 | 1 | -56 |
B |
|||||||
Pos | Komanda | GM | W | L | HW | HL | Diff |
1 | Antverpeno Giants | 5 | 5 | 0 | 3 | 0 | 69 |
2 | Zagrebo Cibona | 5 | 3 | 2 | 2 | 1 | -1 |
3 | Lisabonos Benfica | 5 | 2 | 3 | 1 | 1 | 22 |
4 | Šoprono KC | 5 | 0 | 5 | 0 | 2 | -90 |
C |
|||||||
Pos | Komanda | GM | W | L | HW | HL | Diff |
1 | Siodertelijės Kings | 5 | 3 | 2 | 2 | 1 | 14 |
2 | Ostendės Telenet | 5 | 3 | 2 | 2 | 1 | 13 |
3 | Varezės Pallacanestro | 5 | 2 | 3 | 1 | 1 | 19 |
4 | Sombathėjaus Falco KC | 5 | 2 | 3 | 1 | 1 | -46 |
D |
|||||||
Pos | Komanda | GM | W | L | HW | HL | Diff |
1 | Šalono Elan | 5 | 5 | 0 | 3 | 0 | 93 |
2 | Giusingo Magnofit Knights | 5 | 3 | 2 | 1 | 1 | -3 |
3 | Bošo SPM Shoeters | 5 | 1 | 4 | 1 | 2 | -33 |
4 | Laško Zlatorog | 5 | 1 | 4 | 1 | 1 | -57 |
E |
|||||||
Pos | Komanda | GM | W | L | HW | HL | Diff |
1 | Havro STB | 6 | 4 | 2 | 3 | 0 | 24 |
2 | Kantu FoxTown | 5 | 3 | 2 | 3 | 0 | 22 |
3 | Boro Basket | 6 | 3 | 3 | 2 | 1 | -12 |
4 | Kapfenbergo Ece Bulls | 5 | 1 | 4 | 1 | 1 | -34 |
F |
|||||||
Pos | Komanda | GM | W | L | HW | HL | Diff |
1 | Orhuso Bakken Bears | 5 | 5 | 0 | 3 | 0 | 68 |
2 | Nymburko CEZ | 5 | 3 | 2 | 2 | 1 | 92 |
3 | Šentjuro Tajfun | 5 | 2 | 3 | 1 | 1 | 7 |
4 | Dublino Hibernia | 5 | 0 | 5 | 0 | 2 | -167 |
G |
|||||||
Pos | Komanda | GM | W | L | HW | HL | Diff |
1 | Frankfurto Fraport Skyliners | 5 | 5 | 0 | 3 | 0 | 50 |
2 | Novo Mesto Krka | 5 | 3 | 2 | 2 | 1 | 28 |
3 | Porto | 5 | 2 | 3 | 1 | 1 | 14 |
4 | Leideno Zorg en Zekerheid | 5 | 0 | 5 | 0 | 2 | -92 |
H |
|||||||
Pos | Komanda | GM | W | L | HW | HL | Diff |
1 | Rišon Leziono Maccabi | 5 | 4 | 1 | 1 | 1 | 29 |
2 | Krasnojarsko Enisey | 5 | 3 | 2 | 2 | 1 | 7 |
3 | Sofijos Lukoil Akademic | 5 | 3 | 2 | 2 | 1 | -12 |
4 | Talino Kalev/Cramo | 5 | 0 | 5 | 0 | 2 | -24 |
I |
|||||||
Pos | Komanda | GM | W | L | HW | HL | Diff |
1 | Ventspilio Ventspils | 6 | 6 | 0 | 3 | 0 | 76 |
2 | Pasvalio Pieno žvaigždės | 6 | 3 | 3 | 2 | 1 | -12 |
3 | Zgoželeco Turow | 6 | 2 | 4 | 1 | 2 | -35 |
4 | Domžalės Helios | 6 | 1 | 5 | 0 | 3 | -29 |
J |
|||||||
Pos | Komanda | GM | W | L | HW | HL | Diff |
1 | Ankaros Turk Telekom | 6 | 6 | 0 | 3 | 0 | 131 |
2 | Radomo Rosa | 5 | 3 | 2 | 2 | 1 | 44 |
3 | Kumanovo Kumanovo 2009 | 5 | 1 | 4 | 1 | 1 | -36 |
4 | Kotkos KTP-Basket | 6 | 1 | 5 | 1 | 2 | -139 |
K |
|||||||
Pos | Komanda | GM | W | L | HW | HL | Diff |
1 | Targu Žiu Energia | 5 | 4 | 1 | 3 | 0 | 37 |
2 | Larnakos AEK | 6 | 3 | 3 | 2 | 1 | 36 |
3 | Astanos Astana | 5 | 2 | 3 | 2 | 0 | -30 |
4 | Prištinos Sigal | 6 | 2 | 4 | 2 | 1 | -43 |
L |
|||||||
Pos | Komanda | GM | W | L | HW | HL | Diff |
1 | Južno Chimik | 5 | 5 | 0 | 2 | 0 | 61 |
2 | Tartu TU/Rock | 5 | 3 | 2 | 2 | 1 | 30 |
3 | Utenos Juventus | 5 | 2 | 3 | 1 | 1 | 20 |
4 | Nikosijos Etha Engomi | 5 | 0 | 5 | 0 | 3 | -111 |
M |
|||||||
Pos | Komanda | GM | W | L | HW | HL | Diff |
1 | Gaziantepo Royal Hali | 5 | 4 | 1 | 3 | 0 | 75 |
2 | Vroclavo ASCO Slask | 5 | 3 | 2 | 2 | 0 | -19 |
3 | Šiaulių Šiauliai | 5 | 2 | 3 | 2 | 1 | 4 |
4 | Bratislavos Inter | 5 | 1 | 4 | 1 | 1 | -60 |
N |
|||||||
Pos | Komanda | GM | W | L | HW | HL | Diff |
1 | Juensuno Kataja | 5 | 4 | 1 | 2 | 0 | 35 |
2 | Minsko Cmoki-Minsk | 5 | 4 | 1 | 2 | 1 | 60 |
3 | Samokovo Rilski Sportist | 6 | 2 | 4 | 2 | 1 | -35 |
4 | Komarno MBK Rieker | 6 | 1 | 5 | 1 | 2 | -60 |