Nuotr.: V.Mikaitis

Šeši Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (3-5) krepšininkai peržengė dviženklę pelnytų taškų ribą, o jų atstovaujama komanda „Tete-a-Tete Casino-LKL“ čempionate sugrįžo į pergalių kelią.

Manto Šerniaus auklėtiniai šeštadienį savo aikštėje 89:83 (21:10, 14:22, 22:29, 32:22) palaužė Klaipėdos „Neptūną“ (4-5) ir pasiekė pirmąją pergalę po penkių pralaimėjimų iš eilės.

Užtikrintai rungtynes pradėję pasvaliečiai į priekį išsiveržė nuo pirmųjų mačo minučių, o besibaigiant pirmajam kėliniui pirmavo dviženkle persvara (21:10).

Antrojo ketvirčio viduryje „Pieno žvaigždžių pranašumas vienu metu siekė 12 taškų, bet tada klaipėdiėčiai kėlinį užbaigė spurtu 9:0 ir priartėjo prie šeimininkų (35:32).

Po ilgosios pertraukos „Neptūno“ krepšininkai pratęsė sėkmingą žaidimą ir persvėrę rezultatą savo naudai įgijo septynių taškų pranašumą (55:48).

Visgi tuomet pasvaliečiai nesutriko, ketvirtąjį kėlinį pradėjo pelnydami šešis taškus paeiliui ir išlygindami rezultatą (65:65).

Tada prabilo Laurynas Samėnas, kuris smeigė du tolimus metimus iš eilės ir inicijavo Šerniaus vadovaujamos komandos spurtą 11:0, leidusį šeimininkams susigrąžinti iniciatyvą į savo rankas (78:70).

Likus žaisti 13 sekundžių, Danielis Ewingas pelnė du taškus iš po krepšio ir sumažino klaipėdiečių deficitą iki keturių taškų (83:87), bet kitoje atakoje Ramone'as Moore'as realizavo baudų metimus ir įtvirtino „Pieno žvaigždžių“ pergalę (89:83).

„Pieno žvaigždės“ šiose rungtynėse vertėsi be vieno lyderių Giedriaus Staniulio, kuris nerungtyniavo dėl patirtos traumos.

„Pieno žvaigždės“: Ramone'as Moore'as 15, Andrejus Agofonovas 13, Osvaldas Olisevičius 13, Demondas Carteris 12, Lauris Blausas 11, Žygimantas Skučas 10.

„Neptūnas“: Martynas Mažeika 15, Jerai Grantas 14, Arnas Butkevičius 12, Danielis Ewingas 10.