Nuotr.: Fotodiena.lt/
Nuotr. Fotodiena.lt/

Ketvirtąją nesėkmę „Tete-a-Tete Casino-LKL“ čempionate patyrė Pasvalio „Pieno žvaigždės“ (2-4). Manto Šerniaus auklėtiniai ketvirtajame kėlinyje sugebėjo panaikinti dviženklį deficitą, tačiau rungtynių pabaigoje buvo priversti pripažinti „Šiaulių“ (2-5) pranašumą 68:71 (10:16, 17:16, 20:26, 21:13).

Beveik visą mačą pirmavę šiauliečiai po Mike'o Scotto taiklaus tolimo šūvio baigiantis trečiajam kėliniui įgijo 11 taškų pranašumą (58:47), kurį greitai prarado.

„Pieno žvaigždės“ ketvirtąjį ketvirtį pradėjo atkarpa 8:1, ženkliai sumažino atsilikimą ir pradėjo kvėpuoti varžovams į nugaras (55:59).

Tačiau tada „Šiaulių“ krepšininkai atsakė penkiais taškais paeiliui bei vėl padvigubino savo pranašumą (69:60).

Po minutės pertraukėlės iniciatyvos ėmėsi Ramone'as Moore'as, kuris surinko penkis taškus, Osvaldo Olisevičius pridėjo taiklų tolimą metimą ir likus žaisti 26 sekundes M.Šerniaus kariaunos deficitas tapo minimalus (68:69).

Kitoje atakoje greitai pražanga sustabdytas Gintaras Leonavičius pataikė tik vieną baudos metimą iš dviejų bei pasvaliečiai savo atsakymui dar turėjo pakankamai laiko (70:68).

Visgi lemiamą „Pieno žvaigždžių“ ataką nutraukė kamuolį perėmęs Artūras Jomantas, kuris dar vėliau pataikė vieną baudą ir galutinai įtvirtino „Šiaulių“ pergalę (71:68).

„Pieno žvaigždės“: Ramone'as Moore'as 25, Osvaldas Olisevičius 11 (7 atk. kam.), Jokūbas Gintvainis 11 (9 rez. perd., 6 atk. kam.).

„Šiauliai“: Paulius Dambrauskas 16, Gintaras Leonavičius 16, Artūras Jomantas 11, Assemas Marei 9 (9 atk. kam.).