Nuotr.: Fotodiena.lt/E.Blaževičius
Nuotr. Fotodiena.lt/E.Blaževičius

Trečiąjį pralaimėjimą „Tete-a-Tete Casino-LKL“ čempionate patyrė be komandos lyderio rungtyniavusi Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (2-3) komanda. Manto Šerniaus auklėtiniai šeštadienį namuose 64:86 (14:21, 19:23, 14:27, 17:15) skaudžiai pralaimėjo Panevėžio „Lietkabeliui“ (2-3).

Prastai rungtynes pradėjusios „Pieno žvaigždės“ sunkiai rinko taškus, o tuo metu varžovai svečiai tokių problemų neturėjo  Gintaro Kadžiulio vadovaujama ekipa pirmojo kėlinio pabaigoje jau pirmavo dviženkle persvara (17:7).

Antrajame kėlinyje pasvaliečiams buvo pavykę kelissyk sumažinti atsilikimą iki vienženklio skaičiaus, bet susitikimo iniciatyvos perimti jie nesugebėjo. „Lietkabelio“ krepšininkai greitai atsakydavo rezultatyviomis atakomis ir susigrąžindavo turėtą pranašumą (44:33).

Po ilgosios pertraukos „Pieno žvaigždės“ dar kartą priartėjo iki devynių taškų (42:51), tačiau tuomet panevėžiečiai spurtavo bei nutolo nepavejamai (64:44).

Pasvalio komandai šiose rungtynėse padėti negalėjo smulkią traumą patyręs Giedrius Staniulis. Aikštėje taip pat trenerio sprendimu nepasirodė ir Dennisas Mavinas.

„Pieno žvaigždės“: Andrejus Agofonovas 13, Justas Tamulis 11, Steponas Babrauskas 10, Jokūbas Gintvainis 8.

„Lietkabelis“: Brandonas Woodas 20, Jermaine'as Love'as 13, Arnas Labuckas 12, Julius Kazakauskas 11, Simas Buterlevičius 11, Lukas Aukštikalnis 9.