Mantas Šernius liko patenkintas savo auklėtinių darbu
Nuotr. Fotodiena.lt/E.Blaževičius
Po trijų pralaimėjimų paeiliui Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) Pasvalio „Pieno žvaigždės“ sugrįžo į pergalių kelią. Manto Šerniaus auklėtiniai antradienį namuose 87:61 užtikrintai nugalėjo „Prienus“.

„Džiaugiuosi, kad rungtynės nebuvo labai sunkios, galėjo pažaisti visi mano krepšininkai. Antroje rungtynių pusėje jau buvo sau išsikėlę kitus tikslus, kuriuos neblogai pasiekėme.

Pirmas dalykas, žaidžiame namuose, visi žaidėjai turi būti užsivedę. Antras, jie visi yra profesionalai bei turi atlikti savo darbą šimtu procentų. Jeigu matau, jog kažkas nedirba tinkamai, tai jis nenusipelno mano suteiktų minučių aikštėje. Ačiū vyrams, kad jie atliko savo darbą kaip profesionalai“, – teigė 31-erių specialistas.

Įdomu tai, jog šiame intrigos stokojusiame mače „Pieno žvaigždės“ paprašė tik vienos minutės pertraukėlės, tuo metu „Prienai“ – nei vienos.

„Rungtynės nebuvo aukšto tempo. Tai leido mačo metu pasiaiškinti, ką mes norime daryti tiek puolime, tiek gynyboje. Dėl to minutės pertraukėlių eikvoti ir nereikėjo“, – pabrėžė M.Šernius.

Kitas rungtynes pasvaliečiai LKL žais šeštadienį, kai savo aikštėje priims pirmenybių bronzininkus – Vilniaus „Lietuvos ryto“ žaidėjus. Mačo pradžia – 17 val.