Michaelo Dixono indėlio pergalei nepakako
Nuotr. Fotodiena.lt/E.Blaževičius
Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ žygis šio sezono Baltijos krepšinio lygoje (BBL) baigėsi ketvirtfinalyje.

Pirmajame tarpusavio susitikime 11 taškų persvarą įgiję Manto Šerniaus auklėtiniai atsakomajame mače Utenoje pralaimėjo „Juventus“ klubui rezultatu 65:85 (13:20, 21:22, 16:18, 15:25) ir į kitą etapą nepateko.

Pagal bendrą rezultatą Dainiaus Adomaičio vadovaujama „Juventus“ laimėjo 150:141 ir pusfinalyje susikaus su čempionų titulą ginančiais „Šiauliais“.

Aikštės šeimininkai atitrūko dar pirmajame ketvirtyje,  per pirmąsias 8 minutes susikrovė dviženklę persvarą (20:8). „Pieno žvaigždėms“ viso susitikimo metu teko būti besivejančių vaidmenyje.

Trečiajame kėlinyje komandas jau skyrė 17 taškų (58:41), bet „Pieno žvaigždės“ sugebėjo pasigerinti situaciją ir po trijų kėlinių grąžino rezultatą, kuris būtų leidęs patekti į pusfinalį (50:60).

Ketvirtojo kėlinio pabaigoje svečiams nesisekė užpulti, o likus pusantros minutės „Juventus“ pirmavo 76:59. Tuomet Evaldas Kairys užsidirbo nesportinę pražangą ir Utenos klubo persvara dar labiau išaugo (81:59).

Michaelas Dixonas ir Laimonas Kisielius dar pataikė po tritaškį, tačiau pasvaliečiams labiau priartėti prie „Juventus“ nebepavyko.

„Juventus“: Simas Buterlevičius 19 (9 atk. kam., 9/10 baudos), Egidijus Dimša 16 (5/5 metimai, 5/5 baudos), Saulius Kulvietis 14, Arvydas Šikšnius 12, Rashaunas Broadusas 10.

„Pieno žvaigždės“: Michaelas Dixonas 19 (10/11 baudos), Aidas Viskontas 12, Tauras Jogėla 8, Evaldas Kairys 7, Laimonas Kisielius 5, Gytis Sirutavičius 5, Osvaldas Olisevičius 5, Jokūbas Gintvainis 2, Žygimantas Skučas 2.