Benjaminas Brustas prie pergalės pridėjo 20 taškų
Penkių pralaimėjimų seriją Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) nutraukė ketvirtajame kėlinyje spurtavusios Pasvalio „Pieno žvaigždės“ (2-5), kurios savo žiūrovų akivaizdoje 99:89 (28:24, 18:26, 26:22, 27:17) palaužė Alytaus „Dzūkijos“ (3-5) žaidėjų pasipriešinimą.

Mačo lūžis lūžis įvyko lemiamo ketvirčio viduryje – po taiklaus Ryčio Juknevičiaus tolimo šūvio „Dzūkijos“ komandos deficitas buvo minimalus (79:80).

Bet tada Osvaldas Olisevičius surinko keturis taškus iš eilės, Evaldas Kairys realizavo baudų metimus ir „Pieno žvaigždės“ įgijo saugų – septynių taškų pranašumą (86:79).

Dar labiau aikštės šeimininkai nutolo prasidėjus priešpaskutinei ketvirčio minutei, kada Alexanderis Oriakhi pelnė dar keturis taškus, o Manto Šerniaus auklėtiniai įgijo dviženklę persvarą (92:82), kuri vėliau tapo pergalinga.

„Pieno žvaigždės“: Gytis Sirutavičius 24, Benjaminas Brustas 20, Alexanderis Oriakhi 19, Tauras Jogėla 11, Kyle'as Lamonte'as 8.

„Dzūkija“: Adamas Lapeta 13, Rytis Juknevičius 13, Rokas Ūzas 12, Giedrius Gustas 12, Vilmantas Dilys 9.