Nuotr.: D. Lukšta
Nuotr. D. Lukšta

Pasvalio „Pieno žvaigždės“ (8-25) sezoną užbaigė nesėkme ˜– svečiuose 90:95  (21:31, 32:19, 25:21, 12:24) nusileido Panevėžio „7bet-Lietkabeliui“ (22-10).

11-oje vietoje esančiai Pasvalio komandai tai buvo paskutinės sezono rungtynės, o panevėžiečiai gegužės 9 dieną susitiks su Kauno „Žalgiriu“.

Panevėžio komanda geriau pradėjo susitikimą (20:14), bet Justas Furmanavičius dėjo pastangas, kad „Pieno žvaigždės“ nesusikomplikuotų padėties – 19:22. Vytenis Lipkevičius ir Jamelas Morrisas per minutę paleido du tritaškius, o galiausiai tuo pačiu būdu ketvirtį uždarė būtent pastarasis žaidėjas – 31:21.

Pertrauka tarp kėlinių buvo palankesnė svečių ekipai (32:36), kol jų spurto nesustabdė vėl taiklus Morrisas – 39:32. Vis tik „Pieno žvaigždės“ nešvaistė šansų rinkti lengvus taškus baudų metimais ir taip kvėpavo į nugaras Nenado Čanako kariaunai – 40:42. Gillono metimas galiausiai įvedė lygybę, o Martynas Arlauskas išvedė į priekį pasvališkius – 44:42. Po dviejų ketvirčių „Pieno žvaigždės“ trapiai kontroliavo situaciją – 53:50.

Po pertraukėlės svečiai kontrolę ėmė laikyti tik tvirčiau (61:52), o deficitą „7bet-Lietkabelis“ mažino mažais žingsniais – 60:66. Nikolos Popovičiaus metimai sulaukė atsako, po trijų ketvirčių svečiai vis dar buvo priekyje – 78:71.

Murauskas ir Morrisas gelbėjo savo ekipą (81:83), tuo tarpu Kristianas Kullamae išvedė į priekį „7bet-Lietkabelį“ – 87:85. Nors pasvališkiai dar kabinosi į kovą, o Julius Jucikas kūrė dėjimą, jam dviem taškais atsakė estas. Duffy baudomis tvirtino pergalę Panevėžio ekipai.

Pasvalio komandai nepadėjo Ignas Vaitkus ir Corey Allenas, panevėžiečiai vėl vertėsi be Manto Rubštavičiaus.

Panevėžio komandai Morrisas per 25 minutes pelnė 23 taškus (6/10 dvit., 3/7 trit., 2/4 baudų), atkovojo 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei surinko 18 naudingumo balų.

Pasvalio ekipos gretose labiausiai išsiskyrė Martynas Pacevičius, kurio sąskaitoje per 22 minutes buvo 13 taškų (4/5 dvit., 5/5 baudų), 6 atkovoti kamuoliai, 2 rezultatyvūs perdavimai bei 20 naudingumo balų.

„7bet-Lietkabelis“: Jamelas Morrisas 23 (6/10 dvit., 3/7 trit.), Kristianas Kullamae 13 (5/7 dvit.), Nikola Popovičius 12 (6/10 dvit.), Jordenas Duffy 11 (3/4 trit., 5 atk. kam.), Željko Šakičius 8 (5 atk. kam.), Vytenis Lipkevičius ir Gyorgy Golomanas po 7.

„Pieno žvaigždės“: Johnas Gillonas 17 (4/6 dvit., 9/9 baud.), Jaredas Cunninghamas 14 (1/6 trit., 5/8 baud.), Martynas Pacevičius (4/5 dvit., 5/5 baud., 6 atk. kam.) ir Justas Furmanavičius (3/4 trit., 5 atk. kam.) po 13, Julius Jucikas 10 (5/7 dvit.), Rihards Kuksiks 9 (1/7 trit.).