Nuotr.: LKL
Nuotr.: LKL
Nuotr.: LKL
Nuotr.: LKL

Julius Jucikas debiutavo Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (3-11) gretose, tačiau pasvaliečiai patyrė dramatišką pralaimėjimą Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“).

Ramūno Cvirkos auklėtiniai namie 75:76 (24:17, 13:22, 22:16, 16:21) paskutinis sekundėmis krito prieš „Šiaulius“ (8-7).

J. Jucikas debiutinėse rungtynėse per 20 minučių pelnė 18 taškų (7/8 dvit., 4/4 baud.), atkovojo 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo metimą, 5 kartus suklydo ir surinko 18 naudingumo balų.

Pirmajame kėlinyje Julius Jucikas pelnė 9 taškus ir leido pasvaliečiams išsiveržti (24:17). Vis dėlto antrasis ketvirtis jau priklausė svečiams iš Šiaulių, kurie iki ilgosios pertraukos persvėrė rezultatą (39:37).

Trečiajame kėlinyje vyko atkakli kova, kurioje tiek viena, tiek kita komanda nesusikrovė apčiuopiamo pranašumo, tačiau „Pieno žvaigždės“ vis dar buvo priekyje (59:55).

Ketvirtąjį kėlinį šiauliečiai pradėjo spurtu 10:0, tačiau rungtynių perlaužti jiems neleido Corey Alleno dvitaškis su pražanga, o Rihards Kuksiks tritaškiu išlygino rezultatą – 65:65.

Likus minutei J. Jucikas pelnė dvitaškį su nesportine Jonas Zohore'o pražanga, tačiau lemiamą žodį rungtynėse tarė Kyle'as Mangasas, kurio tritaškis persvėrė rezultatą – 76:75.

„Pieno žvaigždės“ dar turėjo šansą išsigelbėti, bet tuo nepasinaudojo.

„Po rungtynių nesinorėjo žaidėjų klausti, kodėl jie paliko laisvą žmogų, – spaudos konferencijoje kalbėjo R. Cvirka. – Aišku, kad jie nenorėjo palikti laisvo žaidėjo, bet paprasčiausiai nesusikalbėjo.“

Pasvalio komandai C. Williamsas per 37 minutes pelnė 14 taškų (3/4 dvit., 2/5 trit., 2/2 baud.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 11 rezultatyvių perdavimų bei surinko 24 naudingumo balus.

Šiauliečių gretose rezultatyviausias buvo K. Mangas, per 30 minučių pelnęs 18 taškų (4/7 dvit., 2/4 trit.). Jis taip pat atkovojo 5 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei surinko 18 naudingumo balų.

„Pieno žvaigždės“: Rihards Kuksiks (6/7 trit.) ir Julius Jucikas (7/8 dvit., 5 kld.) po 18, Corey Williamsas 14 (2/5 trit., 11 rez. perd., 5 kld.), Justas Furmanavičius (2/4 trit.) ir Ignas Vaitkus (6 atk. kam.) po 7.

„Šiauliai“: Kyle'as Mangas 18 (4/7 dvit., 2/4 trit., 5 atk. kam.), Jonas Zohore 17 (7/11 dvit., 10 atk. kam., 3 per. kam.), Paulius Danusevičius 13 (6 atk. kam.), Arminas Urbutis 11, Martynas Varnas (2/7 dvit., 5 kld.) ir Danielis Baslykas po 7.