Nuotr.: LKL
Nuotr. LKL

Pasvalio „Pieno žvaigždės“ (3-7) patyrė ketvirtąją pralaimėjimą paeiliui Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“).

Ramūno Cvirkos auklėtiniai namuose 84:93 (19:16, 17:27, 20:28, 28:22) nusileido Kėdainių „Nevėžio-Optibet“ (4-6) krepšininkams.

Pasvaliečiai antrojo kėlinio viduryje turėjo 7 taškų pranašumą (34:27), tačiau tuomet svečiai iš Kėdainių spurtavo 16:2 ir prieš ilgąją pertrauką persvėrė rezultatą savo naudai – 43:36.

Kėdainiškiai gerą atkarpą pratęsė ir antroje mačo pusėje. „Nevėžio“ krepšininkai trečiąjį ketvirtį laimėjo 28:20 ir prieš lemiamą kėlinį pirmavo užtikrinta persvara – 71:56.

Ketvirtajame kėlinyje „Pieno žvaigždės“ dar sugebėjo sumažinti deficitą iki 5 taškų (81:86), tačiau perlaužti rungtynių jiems nepavyko, todėl teko pripažinti varžovų pranašumą.

„Šiose rungtynėse turėjome labai blogų atkarpų, – po nesėkmės spaudos konferencijoje kalbėjo R. Cvirka. – Lyg ir kontroliavome gynybą, bet vėl atsirado tos pačios klaidos. Vėliau, kai reikia sugrįžti, prasideda kažkokie neprognozuojami dalykai. Per daug paleidome varžovus.“

Rezultatyviausią sezono mačą sužaidė Rihards Kuksiks, pelnęs 18 taškų (3/4 dvit., 4/7 trit.). Ankstesnis jo pasiekimas – 15 taškų.

Pasvalio komandai asmeninį rezultatyvumo rekordą pakartojęs Martynas Pacevičius per 34 minutes pelnė 22 taškus (7/11 dvit., 8/12 baud.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 23 naudingumo balus.

Kėdainių ekipą į pergalę vedė karjeros rungtynes sužaidęs Marius Valinskas, kurio sąskaitoje per 32 minutes buvo 29 taškai (8/12 dvit., 2/6 trit., 7/7 baud.), 4 atkovoti kamuoliai, 4 rezultatyvūs perdavimai bei 37 naudingumo balai.

Po šios pergalės Kėdainių klubas lieka devintoje turnyrinės lentelės vietoje, tuo metu „Pieno žvaigždės“ žengia dešimti.

„Pieno žvaigždės“: Martynas Pacevičius 22 (7/11 dvit., 8/12 baud., 6 atk. kam., 2 blok., 4 kld.), Rihards Kuksiks 18 (4/7 trit., 5 atk. kam., 4 rez. perd.), Corey Williamsas 11 (3/10 trit., 5 atk. kam., 5 rez. perd.), Evaldas Šaulys 9 (2/7 trit., 4 rez. perd.), Artiomas Kovalovas 8, Justas Furmanavičius ir Ignas Vaitkus (5/6 baud., 5 atk. kam.) po 7.

„Nevėžis-Optibet“: Marius Valinskas 29 (8/12 dvit., 2/6 trit., 7/7 baud., 4 rez. perd., 37 naud.), Paulius Petrilevičius 19 (5/9 dvit., 9/11 baud.), Bradas Davisonas 12 (3/4 trit., 7 atk. kam.), Danielius Lavrinovičius 11 (5 atk. kam., 3 blok.), Darylas Doualla 10 (2/4 trit., 5 atk. kam.), Arturs Žagars 8 (5 rez. perd.).