Nuotr.: Matas Baranauskas
Nuotr. Matas Baranauskas

Pasvalio „Pieno žvaigždės“ (3-3) išgyveno dviejų pratęsimų pareikalavusią dramą Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“). Ramūno Cvirkos auklėtiniai Pasvalyje 115:110 (27:23, 24:21, 17:26, 22:20, 14:14, 11:6) įveikė Prienų „Labas GAS“ (0-6) klubą, kuris vis dar lieka be pergalių.

Per 40 prabėgusių minučių komandos nugalėtojo taip ir neišsiaiškino. Likus 50 sekundžių iki ketvirtojo kėlinio pabaigos Ignas Vaitkus dvitaškiu išlygino rezultatą (90:90) ir išplėšė pirmajį pratęsimą.

Tiesa, net ir papildomų 5 minučių ekipoms buvo negana.

Pasvalio komanda pirmajame pratęsime sugebėjo fantastiškai išsigelbėti, kai likus 54 sekundėms dar atsilikinėjo 98:102, tačiau išplėšė dar papilodmas penkias minutes. Nesustabdomai lemiamas pirmojo pratęsimo akimirkas žaidė Evaldas Šaulys. Gynėjas smeigė itin svarbų tritaškį, Prienų ekipa atsakė dvitaškiu, o likus vos 4 sekundėms E. Šaulys išprovakavo pražangą mesdamas tritaškį ir realizavo visus tris baudų metimus bei taip išplėšė antrą pratęsimą.

Šeimininkai lemiamas 5 minutes žaidė kur kas tvirčiau, Prienų ekipos jaunimas akivaizdžiai stigo jėgų ir per antrą pratęsimą pelnė vos 6 taškus, kai tuo metu Pasvalio klubas spėjo pelnyti 11.

Rungtynių komentarai:

Pasvalio komandai Williamsas per 23 minutes pelnė 15 taškų (5/6 dvit., 1/1 trit., 2/2 baud.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus bei surinko 28 naudingumo balus.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Martynas Pacevičius, per 26 minutes pelnęs 20 taškų (8/10 dvit.). Jis taip pat atkovojo 9 kamuolius bei surinko 20 naudingumo balų.

Prienai ekipos gretose išsiskyrė Doko Šaličius, kurio sąskaitoje per 15 minučių buvo 19 taškų (7/8 dvit., 1/3 trit., 2/2 baud.), 8 atkovoti kamuoliai bei 26 naudingumo balai.

„Pieno žvaigždės“: Martynas Pacevičius 20 (8/10 dvit.), Ignas Vaitkus 18, Justas Furmanavičius 16, Corey Allenas-Williamsas 15 (7 rez. perd.), Evaldas Šaulys ir Dustinas Ware‘as po 12.

„Labas GAS“: Brandonas Brownas 25 (3/9 trit., 6 rez. perd.), Karolis Giedraitis 22 (5 rez. perd.), Doko Šaličius 19, Isiah Osborne'as 12, Klaidas Metrikis 11.