Nuotr.: LKL
Nuotr.: LKL
Nuotr.: LKL
Nuotr.: LKL

Pasvalio „Pieno žvaigždės“ (2-2) Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) paskutinėmis sekundėmis patyrė skaudų pralaimėjimą.

Ramūno Cvirkos auklėtiniai tarp savų sienų 90:92 (23:17, 24:21, 21:25, 22:29) nusileido Jonavos „CBet“ (4-0) krepšininkams, kurie iki šiol žingsniuoja be pralaimėjimų.

Pirmoje rungtynių pusėje Justo Furmanavičiaus, Džordže Dželetovičiaus ir Dustino Ware'o trijulės vedami pasvaliečiai spurtavo 19:6 ir susikrovė dviženklę persvarą (47:35). Tačiau šios persvaros išlaikyti „Pieno žvaigždėms“ nepavyko, mat tiksint paskutinėms ketvirčio sekundėms Jeffery Garrettas per visą aikštę paleido taiklų tolimą metimą (38:47).

Tas pats J. Garrettas iškart po ilgosios pertraukos vėl pataikė tritaškį ir dar labiau priartino svečius iš Jonavos (41:47). Pasvaliečiai nesutriko – sukūrė dar vieną spurtą ir po Igno Vaitkaus dvitaškio netrukus įgijo rekordinę 14 taškų persvarą (57:43).

Visgi dviženklį deficitą panaikinę jonaviečiai ketvirtojo kėlinio pradžioje lygino rezultatą (71:71), tad mačo likimas sprendėsi pačioje pabaigoje. Likus 35 sekundėms D. Ware'as tritaškiu išvedė pasvaliečius į priekį (90:89), Edvinas Šeškus prametė, bet Goranas Huskičius sudavė lemiamą smūgį (92:90).

Galiausiai tiksint paskutinėms 4 sekundėms D. Ware'o tritaškis skriejo pro šalį.

Rungtynių komentarai:

Pasvalio ekipoje rezultatyviausiai žaidė Justas Furmanavičius. Jis per 29 minutes surinko 20 taškų (4/8 dvit., 4/5 trit.), 3 rezultatyvius perdavimus, klaidą, perimtą kamuolį bei 16 naudingumo balų.

Jonavos komandoje siautėjo J.Garrettas, kuris per 32 minutes pelnė 26 taškus (10/12 dvit., 2/4 trit., 0/1 baud.), atkovojo 8 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, kartą suklydo, perėmė 5 kamuolius bei surinko 34 naudingumo balus.

„Pieno žvaigždės“: Justas Furmanavičius 20 (4/5 trit.), Dustinas Ware'as 18 (3/8 trit., 5/6 baud.), Ignas Vaitkus 16 (4/6 dvit., 4 atk. kam.), Džordže Dželetovičius 14 (4 atk. kam.), Evaldas Šaulys 7, Martynas Pacevičius 6, Martynas Zigmantavičius 4, Rihards Kuksiks 3, Artiomas Kovalovas 2.

„CBet“: Jefrrey Garrettas 26 (10/12 dvit., 8 atk. kam.), Goranas Huskičius 20 (8/15 dvit., 7 atk. kam., 6 rez. perd.), Edvinas Šeškus 11 (3/6 dvit.).