Nuotr.: LKL
Nuotr. LKL

Pasvalio „Pieno žvaigždėms“ (9-21) Lietuvos krepšinio lygos reguliariojo sezono pergalingai užbaigti nepavyko.

Manto Šerniaus auklėtiniai namuose 67:89 (16:15, 20:18, 18:23, 13:33) nusileido „Šiaulių-7bet“ (15-15) krepšininkams.

Pasvaliečiai baigė pasirodymą šiame LKL sezone ir liko devinti. M. Šerniaus kariauna sezone iškovojo 9 pergales ir patyrė 21 pralaimėjimą.

Trečiajame kėlinyje Isaiah Armwoodas išnaudojo kelias atakas produktyviai (51:47), tuo metu tolimi šūviai ketvirtojo kėlinio pradžioje suteikė šiauliečiams jau dviženklę persvarą – 64:54.

Įspūdingas Randy Culpepperio dėjimas:

Paskutiniame kėlinyje intrigos nebeišvydome, nes pasvaliečių puolimas visiškai užstrigo ir leido varžovams dominuoti.

Antrojo kėlinio pabaigoje įspūdingu dėjimu pasižymėjo Randy Culpepperis.

Pasvalio komandai dėl nugaros problemų nepadėjo vienas lyderių Arnas Beručka.

Naudingiausiai šeimininkų gretose žaidė Dmytro Skapincepas. Ukrainietis pelnė 8 taškus (3/6 dvit., 2/7 baud.), atkovojo 9 kamuolius ir surinko 15 naudingumo balų.

Šiaulių ekipos gretose išsiskyrė Giedrius Staniulis, kurio sąskaitoje per 18 minučių buvo 17 taškų (8/9 dvit., 1/1 baudos), 5 atkovoti kamuoliai, 2 rezultatyvūs perdavimai bei 26 naudingumo balai.

„Pieno žvaigždės“: Simas Jarumbauskas 11 (8 atk. kam., 4 kld.), Randy Culpepperis 9 (3/7 dvit., 1/7 trit., 3 per. kam.), Žygimantas Skučas (2/6 trit., 7 atk. kam., 4 kld.), Dmytro Skapintsevas (9 atk. kam., 3 per. kam.) ir Karolis Guščikas (4/6 dvit., 7 atk. kam.) po 8, Markellas Johnsonas 7 (3/7 dvit., 4 rez. perd.).

„Šiauliai“: Giedrius Staniulis 17 (8/9 dvit., 5 atk. kam., 26 naud.), Jonas Elmore'as 12 (2/6 trit., 7 rez. perd.), Paulius Danusevičius 10, Isaiah Armwoodas 9 (5/6 baud., 2 blok.), Eimantas Stankevičius (2/2 trit.), Issufas Sanonas (2/5 trit., 5 atk. kam., 5 rez. perd.) ir Nemanja Bezbradica (4/4 dvit.) po 8.