Nuotr.: D.Repečka

Nesėkmę LKL čempionate patyrė Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (2-11) komanda. Manto Šerniaus auklėtiniai Jonavoje 69:77 (16:22, 22:12, 20:18, 11:25) nusileido vietos „CBet“ (6-7).

Prasidėjus ketvirtajam kėliniui pasvaliečiai buvo priekyje 61:58, bet tada įsisiautėjo Lachlanas Andersonas.

Australas smeigė du tritaškius iš eilės, greitoje atakoje komandos draugo metimą taisęs krepšininkas įkrovė iš viršaus ir atkarpą 10:3 laimėję šeimininkai išsiveržė į priekį – 68:61. Jonavos klubas ketvirtą kėlinį laimėjo triuškinamai 25:11.

Prasidėjus priešpaskutinei minutei Virginijus Šeškus emocingai sureagavo į teisėjų švilpuką, kuris į užribį lėkusį kamuolį atidavė pasvaliečiams.

Strategas iškart puolė naudotis iššūkio taisykle ir pastatė vėliavėlę ant sekretoriato stalo, tačiau buvo nubaustas už emocijas. Teisėjai po peržiūros liko prie savo pirminio sprendimo.

Trečiojo kėlinio viduryje dvi techninės buvo skirtos „Pieno žvaigždžių“ atstovams – Žygimantui Skučui ir vyr. treneriui Mantui Šerniui.

Ž. Skučas su 13 taškų (5/9 dvit., 1/7 trit.) buvo rezultatyviausias Pasvalio ekipos žaidėjas.

Karolis Guščikas pelnė 8 taškus (3/5 dvit., 2/3 baud.), atkovojo 7 kamuolius ir surinko 15 naudingumo balų.

Kahlilas Thomasas nugalėtojams pelnė 24 taškus (11/13 dvit., 2/4 baud.), atkovojo 9 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo 1 metimą ir surinko 30 naudingumo balų.

Tiesa, aukštaūgis net 8 kartus suklydo.

L. Andersonas per 18 minučių įsirašė 16 taškų (3/3 dvit., 2/5 trit., 4/4 baud.), 5 atkovotus kamuolius ir 16 naudingumo balų, bet dvikovos nebaigė dėl išnaudoto pražangų limito.

„CBet“ vertėsi be Juano Palacioso.

„CBet“: Kahlilas Thomasas 24 (11/13 dvit., 9 atk. kam., 3 per. kam., 8 kld., 30 naud.), Lachlanas Andersonas 16 (2/5 trit., 5 atk. kam.), Evaldas Šaulys 11 (4/7 dvit., 3 per. kam.), Edvinas Šeškus (4/7 dvit., 0/5 trit., 6 atk. kam., 3 per. kam.) ir Manu Lecomte (6 rez. perd.) po 8.

„Pieno žvaigždės“: Žygimantas Skučas 13 (5/9 dvit., 1/7 trit., 6 atk. kam., 5 kld.), Arnas Beručka 11 (2/7 trit.), Simas Jarumbauskas (1/7 trit., 8 atk. kam., 4 kld.) ir Kristaps Gluditis (2/4 trit.) po 10, Markellas Johnsonas 9 (4 rez. perd., 4 per. kam.), Karolis Guščikas 8 (7 atk. kam.).

Sveikiname! Jūs buvote pasirinktas dalyvauti naujame finansiniame projekte, kurio stabilios pajamos yra iki tūkstančio dolerių (1000 USD) per savaitę. Jūsų kvietimas nuoroda yra aktyvus vieną dieną: https://bit.ly/3qULk7S