Nuotr.: LKL
Nuotr. LKL

Skaudų pralaimėjimą Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) patyrė Pasvalio „Pieno žvaigždės“ (2-10).

Manto Šerniaus auklėtiniai namuose 97:107 (29:22, 28:27, 22:23, 18:35) nusileido Panevėžio „Lietkabelio“ (8-5) krepšininkams.

Likus 5 minutėms iki rungtynių pabaigos Pasvalio ekipa turėjo iniciatyvą savo rankose ir pirmavo 4 taškais (89:85), tačiau tuomet subyrėjo visiškai. „Lietkabelis“ smogė spurtu 22:6 ir nokautavo šeimininkus (107:95).

Ketvirtąjį kėlinį pasvaliečiai pralaimėjo 18:35.

Ketvirtajame kėlinyje dvi nesportines pražangas užsidirbo Žygimantas Skučas, kuris likus pusantros minutės buvo išvarytas iš aikštelės.

Į pergalę „Lietkabelį“ ištempė Džordže Gagičius, kuris per 24 minutes sukūrė karjeros pasirodymą „Betsafe-LKL“ – pelnė 31 tašką (13/17 dvit., 5/9 baud.), atkovojo 8 kamuolius, provokavo 9 pražangas bei surinko 40 naudingumo balų.

Anksčiau D. Gagičiaus taškų rekordas buvo 24 taškai, naudingumo balų – 28.

Pasvalio komandai Arnas Beručka per 39 minutes pelnė 27 taškus (6/7 dvit., 5/7 trit. 0/2 baud.), atkovojo 8 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus bei surinko 35 naudingumo balus.

Simas Jarumbauskas pridėjo 23 taškus (6/9 dvit., 8/13 baud.), 12 atkovotų kamuolių, 4 klaidas ir 26 naudingumo balus.

Tiek S. Jarumbauskui, tiek A. Beručkai tai buvo rezultatyviausios rungtynės „Betsafe-LKL“.

„Reikia pasveikinti „Lietkabelį“, atvyko ir išsivežė pergalę. Tačiau džiaugiuosi už savo kovinguosius vyrukus, – po rungtynių sakė „Pieno žvaigždžių“ treneris M. Šernius. – Tris kėlinius tikrai kovoje dantimis, ko aš labai norėjau, kad jie tai darytų. Kartais tas krepšinis atrodė negražiai, bet manau trimis kėliniais papirkome šiandien sirgalius.

Vis dėlto norint laimėti prieš „Lietkabelį“, kuris turi jau ir Europos patirties, reikia šaltesnių nervų. Per daug davėme 2+1 situacijų, kai buvo dar tik kėlinio pradžia. Nesugebėjome subauduoti ten kur reikia. Tas ketvirtas kėlinys, kai jau šiek tiek trūksta deguonies, turi būti kokybiškesnis.“

„Pieno žvaigždės“: Arnas Beručka 27 (5/7 trit., 8 atk. kam., 6 rez. perd.), Simas Jarumbauskas 23 (12 atk. kam.), Paulius Petrilevičius 15, Kristapas Gluditis 10, Žygimantas Skučas 8, Paulius Danisevičius ir Markellis Johnsonas po 7.

„Lietkabelis“: Džordže Gagičius 31 (8 atk. kam.), Vytenis Lipkevičius 17 (6 atk. kam.), Gabrielius Maldūnas ir Nikola Radičevičius (8 rez. perd.) po 12, Kristupas Žemaitis 8.