Nuotr.: L.Šilkaitis
Nuotr. L.Šilkaitis

Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (1-2) krepšininkai Citadele Karaliaus Mindaugo taurės (KMT) turnyre patyrė nesėkmę.

Manto Šerniaus auklėtiniai namuose 70:77 (14:19, 21:16, 15:16, 20:26) nusileido prieš „Šiaulius-7bet“ (1-2).

Pasvalio komandai Marquesas Townesas per 31 minutę pelnė 11 taškų (4/10 dvit., 1/4 trit.), atkovojo 6 kamuolius ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

Atkakliame susitikime likus žaisti kiek daugiau nei 3 minutes rezultatas dar buvo lygus (65:65), bet tuomet šiauliečiams Eimantas Stankevičius smeigė tritaškį, tris taškus pridėjo ir Giedrius Staniulis (71:67).

Pasvalio ekipa lemiamu metu mėtė pro šalį, o prieš prasidedant paskutinei minutei svarbų dvitaškį pataikė varžovų atstovas Paulius Danusevičius (73:67).

Prasidėjus paskutinei minutei Karolis Guščikas įmetė dvitaškį su pražanga (70:73), o rezultatą išlyginti galėjęs Marqueso Towneso tritaškis skriejo pro šalį.

„Pieno žvaigždės“: Arnas Beručka 13 (3/4 trit.), Marquesas Townesas 11 (4/10 dvit., 6 atk. kam., 7 rez. perd., 4 per. kam., 5 kld.), Vladimiras Konevas 10 (5/5 dvit.), Karolis Guščikas (5/5 baud.) ir Simas Jarumbauskas po 9, Paulius Petrilevičius 8.

„Šiauliai-7bet“: Jonas Elmore'as 17 (4/7 dvit., 2/4 trit., 5 atk. kam.), Eimantas Stankevičius 16 (4/5 dvit., 2/3 trit.), Giedrius Staniulis 13 (6/11 dvit., 5 atk. kam., 2 blok.), Paulius Danusevičius 11 (4/6 dvit., 6 atk. kam.), Donatas Sabeckis 7 (10 atk. kam., 6 rez. perd.).