Nuotr.: BNS
Nuotr. BNS

Be pergalių „Betsafe-LKL“ čempionate ir toliau lieka Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (0-5) komanda.

Manto Šerniaus auklėtiniai namuose 76:80 (24:16, 17:18, 9:25, 26:21) nusileido Jonavos „CBet“ (3-1) ekipai.

Jonavos ekipą į pergalę vedė Evaldas Šaulys. Gynėjas pelnė 19 taškų (5/6 dvit., 2/4 trit., 3/3 baud.) ir atkovojo bei perėmė po 2 kamuolius.

Rungtynes geriau pradėjo pasvaliečiai, kurie pirmąjį kėlinį laimėjo 8 taškų pranašumu (24:16). Antrajame kėlinyje žaidimas kiek sulėtėjo, tačiau „Pieno žvaigždžių“ komanda sugebėjo išlaikyti pranašumą ir į ilgąją pertrauką išėjo turėdama 7 taškų persvarą (41:34).

Vis tik rungtynių lūžis įvyko trečiajame kėlinyje, kurį „CBet“ ekipa laimėjo (25:11) ir prieš lemiamą ketvirtį jau buvo priekyje (59:52).

Pasvalio komandos krepšininkai bandė sugrįžti į rungtynes ir likus žaisti 22 sekundes tritaškį pataikęs Kristaps Gluditis sumažino deficitą iki 2 taškų (74:76), tačiau tuomet pražangomis stabdytas Manu Lecomte neklydo ir jonaviečiai šventė pergalę.

Pasvalio komandos gretose išsiskyrė Marquesas Townesas. Amerikietis surinko 21 tašką (5/7 dvit., 3/5 trit., 2/2 baud.), 7 atkovotus kamuolius ir 3 rezultatyvius perdavimus.

Po rungtynių Mantas Šernius teigė, kad komanda rungtynes pralaimėjo per vieną kėlinį.

„Manau, kad teisingai buvome nusiteikę ir gerai pradėjome rungtynes, – sakė treneris. –Pirmoje mačo pusėje gynyboje buvo klaidų, tačiau šioje sezono stadijoje dar tai galima pateisinti. Tačiau kas vyko trečiajame kėlinyje – sunku paaiškinti.

Po klaidų neatsirado lyderis, kuris nuramintų komandą. Realiai pralaimėjome rungtynes per 10 minučių.

Ketvirtajame kėlinyje vėl buvome ten kur norime, sugrįžome į rungtynes, bet pabaigoje užtikrinčiau sužaidusi Jonavos komanda laimėjo.

„Pieno žvaigždžės“: Marquesas Townesas (5/7 dvit., 3/5 trit., 2/2 baud.), Žygimantas Skučas (2/5 dvit., 1/3 trit., 3/4 baud.), Kristaps Gluditis ir Karolis Guščikas (10 atk. kam.) po 10.

„CBet“: Evaldas Šaulys 19 (5/6 dvit., 2/4 trit., 3/3 baud.), Manu Lecomte 18 (5/14 dvit., 1/3 trit., 5/5 baud.), Edvinas Šeškus 13, Laimonas Kisielius 10 (3/4 dvit., 1/2 trit.), Juanas Palaciosas 9.