Nuotr.: BNS
Nuotr.: BNS
Nuotr.: BNS
Nuotr.: BNS

Pasvalio „Pieno žvaigždės“ pralaimėjimu pradėjo Betsafe – LKL ketvirtfinalio seriją.

Gedimino Petrausko kariauna po atkaklios kovos Kaune 74:81 (20:28, 16:24, 19:21, 19:8) pripažino vietos „Žalgirio“ pranašumą.

Lietuvos čempionai serijoje iki dviejų pergalių išsiveržė 1-0. Antrosios rungtynės įvyks šeštadienį Pasvalyje.

Svečiams koją pakišo nesėkminga pirmoji rungtynių dalis, per kurią „Žalgiris“ įgijo 16 taškų persvarą – 36:52.

Po pertraukos „Pieno žvaigždės“ stabilizavo padėtį, o ketvirtajame kėlinyje kibo į kovą tituluotiems varžovams ir per ketvirtį jiems leido įmesti vos 9 taškus.

Po pertraukos pasvaliečiai neteko Branko Mirkovičiaus, kuriam rungtynių metu buvo išmušti dantys.

Rezultatyviausiai „Pieno žvaigždžių“ gretose žaidė Karolis Giedraitis, pelnęs 19 taškų (0/2 dvit., 4/6 trit., 7/7 baud.). Gynėjas per 25 minutes dar atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 5 pražangas ir surinko 20 naudingumo balų.

„Žalgiris“: Marius Grigonis 16, Joffrey Lauvergne'as ir Lukas Lekavičius po 14, Thomasas Walkupas 11 (7 rez. perd.).

„Pieno žvaigždės“: Karolis Giedraitis 19 (4/6 trit., 7/7 baud.), Paulius Petrilevičius ir Edgaras Želionis (5/5 dvit., 8 atk. kam., 21 naud. bal.) po 14, Arvydas Šikšnius 8.

Šiaulių Šiauliai-7bet 18:50