Nuotr.: D.Repečka/BasketNews.lt
Nuotr. D.Repečka/BasketNews.lt

Pasvalio „Pieno žvaigždėms“ (12-22) Betsafe – LKL pirmenybėse nepavyko nutraukti pralaimėjimų serijos.

Gedimino Petrausko auklėtiniai po permainingos kovos namuose 79:85 (16:18, 24:23, 26:21, 13:23) nusileido Prienų „CBet“ (14-20) krepšininkams.

34-ąją minutę Yannickas Franke tritaškiu šeimininkus išvedė į priekį (75:73), tačiau svečiai atsakė 8 taškais be atsako – 81:75.

Prieš prasidedant paskutinei minutei Jahhensui Manigat baudų metimais pavyko sušvelninti atsilikimą (77:81), tačiau kitoje atakoje Manu Lecomte atsakė tuo pačiu ir išsigelbėti šeimininkams nepavyko – 77:83.

Rezultatyviausiai „Pieno žvaigždėse“ žaidęs Y. Franke per 36 minutes pelnė 20 taškų (5/8 dvit., 3/6 trit., 1/1 baud.), atkovojo 3 kamuolius, 4 kartus prasižengė ir surinko 20 naudingumo balų.

„Pieno žvaigždės“: Yannickas Franke 20 (5/8 dvit.), Jahennsas Manigat 17 (4/6 trit., 5 rez. perd., 22 naud.), Branko Mirkovičius 14 (7 rez. perd.), Tomas Lekūnas 9.

„CBet“: Manu Lecomte 27 (5/12 trit., 5 rez. perd., 22 naud. bal.), Mindaugas Sušinskas 17 (6/7 dvit.), Ignas Sargiūnas 11.

Šiaulių Šiauliai-7bet 18:50