Nuotr.: L.Šilkaitis/BasketNews.lt
Nuotr. L.Šilkaitis/BasketNews.lt

Sekmadienio vakare Betsafe – LKL pirmenybėse įvyko Aukštaitijos derbis.

Panevėžyje vykusiose rungtynėse Pasvalio „Pieno žvaigždės“ (12-18) 90:98 (26:27, 24:19, 19:21, 21:31) pripažino šeimininko „Lietkabelio“ (20-10) pranašumą.

Trečiojo kėlinio viduryje Gedimino Petrausko auklėtiniai turėjo 8 taškų persvarą (60:52), o prieš lemiamą ketvirtį vis dar buvo priekyje – 69:67.

Vis dėlto ketvirtąjį kėlinį „Lietkabelis“ pradėjo galingu spurtu 16:0 ir perėmė iniciatyvą – 83:69.

Po šio smūgio svečiai dar sumažino atsilikimą iki vienženklio, tačiau „Lietkabelis“ pergalės iš savo rankų nebepaleido.

Rezultatyviausiai pasvaliečių ekipoje žaidė Edgaras Želionis – 19 taškų (8/8 dvit., 1/2 trit.), 10 atkovotų kamuolių ir 25 naudingumo balai per 22 minutes.

„Lietkabelis“: Gytis Masiulis 25 (10/12 dvit., 6 atk. kam., 5 rez. perd., 31 naud.), Paulius Valinskas 20 (6/8 dvit., 2/3 trit., 20 naud.), Kyle'as Vinalesas (5/9 dvit., 9 rez. perd., 5 per. kam., 6 kld., 20 naud.), Panagiotis Kalaitzakis (2/3 trit., 6 atk. kam.) po 13, Vytenis Lipkevičius (2/5 trit.), Džordže Gagičius (4/5 dvit.) po 8.

„Pieno Žvaigždės“: Edgaras Želionis 19 (8/8 dvit., 10 atk. kam., 25 naud.), Yannickas Franke 17 (2/4 trit., 5/5 baud., 7 atk. kam., 5 rez. perd., 23 naud.), Tomas Lekūnas (4/8 trit.), Paulius Petrilevičius (6/9 dvit.) po 16, Karolis Giedraitis 9 (1/5 trit.).