Nuotr.: BNS
Nuotr.: BNS
Nuotr.: BNS

Pasvalio „Pieno žvaigždės“ (10-16) metė rimtą iššūkį Vilniaus „Rytui“ (21-5).

„Betsafe-LKL“ pirmenybių rungtynėse Gedimino Petrausko auklėtiniai namuose 75:84 (28:20, 12:15, 19:24, 16:25) nusileido lygos vicečempionams.

Pasvaliečiai trečiojo kėlinio viduryje po Tomo Lekūno tritaškio įgijo dviženklią persvarą (55:45), tačiau svečiai dar iki ketvirčio pabaigos išlygino rezultatą – 59:59.

Likus 4 minutėms po Branko Mirkovičiaus metimo komandas skyrė penki taškai (66:71), tačiau „Rytas“ laimėjo atkarpą 9:2 ir atitolo – 80:68.

„Pieno žvaigždės“ vertėsi be nugaros skausmus jaučiančio Danielio Amigo.

Šeimininkams Jahennsas Manigat per 30 minučių pelnė 14 taškų (1/3 dvit., 3/4 trit., 3/4 baud.), atkovojo 2 kamuolius ir surinko 12 naudingumo balų.

„Pieno žvaigždės“: Jahennsas Manigat 14 (3/4 trit.), Tomas Lekūnas 12 (2/3 trit., 7 atk. kam., 5 kld.), Yannickas Franke 11 (4/8 dvit., 0/6 trit., 4 rez. perd.), Edgaras Želionis 10 (6/6 baud., 2 blok.), Paulius Petrilevičius 9 (4 rez. perd.), Branko Mirkovičius 8 (2/2 trit.), Stevenas Haney 7.

„Rytas“: Mindaugas Girdžiūnas 24 (6/10 trit.), Gytis Radzevičius 22 (5/7 dvit., 2/3 trit., 6/6 baud., 7 atk. kam., 32 naud.), Dovis Bičkauskis 8 (5/6 baud., 5 rez. perd.), Arnas Butkevičius (9 atk. kam.) ir Andrew Goudelockas – po 7.