Nuotr.: BNS
Nuotr.: BNS
Nuotr.: BNS
Nuotr.: BNS

Be trijų svarbių krepšininkų rungtyniavusios Pasvalio „Pieno žvaigždės“ (10-15) Betsafe – LKL pirmenybėse patyrė pralaimėjimą.

Gedimino Petrausko auklėtiniai savo aikštėje 79:86 (16:15, 24:18, 23:24, 16:29) nusileido Alytaus „Dzūkijai“ (9-16).

Šioje dvikovoje šeimininkai vertėsi be Edgaro Želionio, Arvydo Šikšniaus ir Danielio Amigo, tačiau ant parketo pasirodė į komandą grįžęs Yannickas Franke.

„Pieno žvaigždės“ trečiojo kėlinio pabaigoje dar turėjo dviženklį pranašumą (63:53), bet svečiai spurtavo 18:4 ir išsiveržė į priekį – 71:67.

Likus 4 minutėms Paulius Petrilevičius šeimininkus dar išvedė į priekį (72:71), bet vėliau tas pats P. Petrilevičius ir Jahennsas Manigat prametė baudų metimus, o dzūkai vėl spurtavo (83:75) ir pergalės iš savo rankų nebepaleido.

Debiutavęs Y. Franke per 20 minučių pelnė 10 taškų (1/4 dvit., 2/3 trit., 2/2 baud.), atkovojo 4 kamuolius, tiek pat kartų suklydo, 5 sykius prasižengė ir surinko 2 naudingumo balus.

Rezultatyviausiai „Pieno žvaigždėse“ žaidęs Branko Mirkovičius įmetė 21 tašką (2/3 dvit., 5/7 trit., 2/3 baud.) per 37 aikštėje praleistas minutes. Gynėjas taip pat atkovojo 6 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko 23 naudingumo balus.

„Pieno žvaigždės“: Branko Mirkovičius 21 (5/7 trit., 23 naud. bal.), Tomas Lekūnas 19 (2/9 trit., 8 atk. kam., 5 rez. perd., 8 išpr. praž., 24 naud. bal.), Paulius Petrilevičius 16 (7/11 dvit., 8 atk. kam.), Yannickas Franke 10.

„Dzūkija“: Kristupas Žemaitis 21 (9 atk. kam., 7 rez. perd., 31 naud. bal.), Giedrius Staniulis 17 (9 atk. kam., 23 naud. bal.), Paulius Danisevičius 12.