Nuotr.: L.Šilkaitis/BasketNews.lt

Pasvalio „Pieno žvaigždės“ (10-14) iškovojo svarbią pergalę Betsafe – LKL pirmenybėse.

Gedimino Petrausko auklėtiniai po permainingos kovos Prienuose 76:71 (18:25, 16:16, 26:16, 16:14) palaužė vietos „CBet“ (9-16).

Šis laimėjimas pasvaliečiams leido įtvirtinti savo poziciją penktoje turnyrinės lentelės vietoje, nes būtent Prienų klubas žengia šeštoje vietoje.

Trečiojo kėlinio viduryje šeimininkai pavojingai pabėgo ir įgijo 15 taškų persvarą (54:39), bet „Pieno žvaigždės“ nesutriko, laimėjo atkarpą 26:3 ir lemiamo ketvirčio pradžioje jau buvo priekyje – 65:57.

Rungtynių likimas sprendėsi paskutinėmis akimirkomis, o prieš prasidedant paskutinei dvikovos minutei Tomas Lekūnas baudų metimais išvedė svečius į priekį – 73:71.

Tašką „Pieno žvaigždėms“ pridėjo Stevenas Haney, pataikęs baudos metimą (74:71), lemiamoje atakoje netikslus buvo Ignas Sargiūnas, o pergalę svečiams įtvirtino T. Lekūnas.

Būtent T. Lekūnas buvo naudingiausias rungtynių žaidėjas. Puolėjas per 34 minutes įmetė 23 taškus (3/7 dvit., 3/7 trit., 8/10 baud.), atkovojo 9 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 9 pražangas ir surinko 28 naudingumo balus.

„CBet“: Egidijus Dimša 14, Einaras Tubutis, Justinas Jogminas ir Dominykas Domarkas po 11.

„Pieno žvaigždės“: Tomas Lekūnas 23 (8/10 baud., 9 atk. kam., 9 išpr. praž., 28 naud. bal.), Paulius Petrilevičius 14, Jahennsas Manigat 13.