Nuotr.: BNS
Nuotr.: BNS
Nuotr.: BNS
Nuotr.: BNS

Stevenas Haney Betsafe – LKL pirmenybėse debiutavo su Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (9-14) marškinėliais, tačiau tai Gedimino Petrausko kariaunos nuo pralaimėjimo neišgelbėjo.

Namuose žaidę pasvaliečiai 80:95 (23:21, 15:27, 19:29, 23:18) pripažino Utenos „Juventus“ (17-7) pranašumą.

„Pieno žvaigždės“ gerai pradėjo rungtynes ir pirmajame kėlinyje buvo įgiję 7 taškų persvarą (19:12), tačiau antrajame ketvirtyje krito į duobę, pralaimėjo atkarpą 1:11 ir svečiai atitolo – 48:34.

Po pertraukos „Juventus“ nemažino apsukų ir 35-ąją minutę komandas skyrė 25 taškai (87:62), tačiau pasvaliečiai spurtavo 14:0 (76:87) ir išvengė sutriuškinimo.

Pasvalyje debiutavęs S. Haney per 20 minučių pelnė 4 taškus (1/4 dvit., 0/4 trit., 2/5 baud.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 4 kartus prasižengė, išprovokavo 3 varžovų nuobaudas bei surinko -2 naudingumo balus.

Rezultatyviausiai šeimininkų gretose žaidęs Danielis Amigo per 24 minutes įmetė 18 taškų (5/9 dvit., 1/1 trit., 5/7 baud.), atkovojo 7 kamuolius, 5 sykius suklydo, išnaudojo pražangų limitą bei surinko 17 naudingumo balų.

„Pieno žvaigždės“: Danielis Amigo 18 (5/9 dvit., 5/7 baud., 7 atk. kam., 5 kld.), Tomas Lekūnas 15 (9 atk. kam., 5 kld.), Paulius Petrilevičius 13, Branko Mirkovičius 10 (8/8 baud.).

„Juventus“: Bryantas Crawfordas 17, Ignas Vaitkus ir Mindaugas Kupšas po 15, Vytautas Šulskis 11.