Nuotr.: D.Lukšta/BasketNews.lt

Pasvalio „Pieno žvaigždės“ baigė pasirodymą Citadele Karaliaus Mindaugo taurėje (KMT).

Atsakomosiose ketvirtfinalio serijos rungtynėse Kaune Gedimino Petrausko auklėtiniai 77:103 (18:30, 19:24, 27:22, 13:27) pripažino vietos „Žalgirio“ pranašumą.

Pirmąjį susitikimą čempionų titulą ginantis „Žalgiris“ Pasvalyje laimėjo 98:82.

Per pirmąją mačo dalį šeimininkai diktavo sąlygas aikštėje ir įgijo dviženklį pranašumą – 54:37.

Vis dėlto po pertraukos ant parketo grįžę pasvaliečiai laimėjo atkarpą 16:4 ir po Karolio Giedraičio dvitaškio sumažino atsilikimą iki 4 taškų – 57:61.

Sėkmingiau trečiojo kėlinio pabaigą sužaidę žalgiriečiai susigrąžino dviženklį pranašumą (76:64), o lemiamame ketvirtyje G. Petrausko kariaunai intrigos nebepavyko.

Rezultatyviausiai „Pieno žvaigždėse“ rungtyniavo Edgaras Želionis – 20 taškų (4/6 dvit., 4/4 trit.), atkovotas kamuolys, 3 klaidos ir 16 naudingumo balų.

Šioje dvikovoje pasvaliečiams nepadėjo vis dar žaisti negalintis kapitonas Arvydas Šikšnius.

„Pieno žvaigždės“: Edgaras Želionis 20 (4/4 trit.), Branko Mirkovičius (8 rez. perd.) ir Karolis Giedraitis po 11.

„Žalgiris“: Lukas Lekavičius 28 (5/5 trit., 25 naud. bal.), Rokas Jokubaitis 15 (8 rez. perd.), Thomasas Walkupas 12, Karolis Lukošiūnas 11.