Nuotr.: BNS
Nuotr.: BNS
Nuotr.: BNS
Nuotr.: BNS

Pasvalio „Pieno žvaigždės“ užtikrintai pradėjo antrąjį Citadele – Karaliaus Mindaugo taurės (KMT) etapą.

Gedimino Petrausko auklėtiniai pirmosiose rungtynėse Kėdainiuose 79:57 (19:18, 24:12, 17:19, 19:8) susitvarkė su vietos „Nevėžiu-Optibet“ ir įgijo 22 taškų pranašumą.

Atsakomasis mačas Pasvalyje bus žaidžiamas gruodžio 3-iąją.

Pasvaliečiai rungtynes perlaužė antrajame kėlinyje, kurį laimėjo 24:12 ir įgijo dviženklį pranašumą – 43:30.

Nors prieš paskutinę rungtynių atkarpą šeimininkai šiek tiek sumažino deficitą (49:60), Danielio Amigo ir Jahennso Manigat tandemas pasirūpino solidžia savo komandos pergale.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidęs D. Amigo per 23 minutes pelnė 22 taškus (10/12 dvit., 2/2 baud.), atkovojo 4 kamuolius ir surinko 26 naudingumo balus.

Ketvirtajame kėlinyje puikią atkarpą sužaidęs J. Manigat pasvaliečiams per 25 minutes įmetė 15 taškų (5/7 dvit., 1/4 trit., 2/2 baud.), atliko 6 rezultatyvius perdavimus ir surinko 19 naudingumo balų.

„Pieno žvaigždės“: Danielis Amigo 22 (10/12 dvit., 26 naud. bal.), Andreja Milutinovičius 16 (7 atk. kam., 23 naud. bal.), Jahennsas Manigat 15 (6 rez. perd.), Karolis Giedraitis 9.

„Nevėžis-Optibet“: Sedrickas Barefieldas 19, Justas Tamulis 9, Panagiotis Kalaitzakis ir Abramo Canka po 8.