Nuotr.: L.Šilkaitis/BasketNews.lt

Pasvalio „Pieno žvaigždės“ (5-5) grįžo į pergalių kelią „Betsafe-LKL“ pirmenybėse.

Gedimino Petrausko auklėtiniai po permainingos kovos Prienuose 99:96 (17:26, 25:21, 25:25, 32:24) palaužė vietos „CBet“ (4-7) pasipriešinimą.

Dvikovą sėkmingiau pradėjo šeimininkai, kurie antrojo kėlinio pradžioje susikrovė dviženklį pranašumą (35:24) ir kontroliavo įvykius aikštėje iki trečiojo kėlinio antrosios pusės.

Pirmąjį rimtesnį spurtą „Pieno žvaigždės“ surengė trečiojo kėlinio pabaigoje, kai laimėjo atkarpą 11:0 ir trumpam persvėrė rezultatą (64:63), tačiau prieš lemiamą ketvirtį vis dar priekyje buvo „CBet“ – 67:72.

Rungtynes perlaužinėti pasvaliečiai pradėjo nuo pat ketvirtojo kėlinio pradžios – Tomas Lekūnas ketvirtį pradėjo tritaškiu, o po to paties T. Lekūno dar vieno tolimo metimo su pražanga „Pieno žvaigždžių“ spurtas prasitęsė iki 15:1 – 82:73.

Nors prieniškiams pavyko grįžti į rungtynes (90:92), rungtynių likimą nulėmė Jahennso Manigat tritaškis, likus žaisti 34 sekundes – 95:90. Vėliau varžovams pavyko priartėti, tačiau pasvaliečiai pergalės iš savo rankų nebepaleido.

Pasvaliečius į pergalę vedęs T. Lekūnas per 30 minučių pelnė 22 taškus (0/2 dvit., 5/10 trit., 7/8 baud.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir surinko 28 naudingumo balus.

Neseniai komandą papildęs Edgaras Želionis taip pat surengė solidų pasirodymą – 20 taškų (6/9 dvit., 2/2 trit., 2/3 baud.), 4 atkovoti kamuoliai ir 18 naudingumo balų.

Komanda vis dar vertėsi be traumą besigydančio kapitono Arvydo Šikšniaus.

„Pieno žvaigždės“: Tomas Lekūnas 22 (5/10 trit., 28 naud. bal.), Edgaras Želionis 20 (6/9 dvit.), Branko Mirkovičius 17 (8 rez. perd., 25 naud. bal.), Paulius Petrilevičius 12 (6 rez. perd.), Jahennsas Manigat 11.

„CBet“: Marquisas Wrightas 25 (7 rez. perd.), Mindaugas Sušinskas 17, Tomas Digbeu 15, Regimantas Miniotas 13 (8 atk. kam.), Egidijus Dimša 11.