Nuotr.: BNS
Nuotr. BNS

Pasvalio „Pieno žvaigždėms“ (1-4) nepavyko įsirašyti pergalės Aukštaitijos derbyje.

Gedimino Petrausko auklėtiniai „Betsafe-LKL“ pirmenybių rungtynėse namuose 63:82 (10:13, 18:27, 15:17, 20:25) pripažino Panevėžio „Lietkabelio“ (3-2) pranašumą.

Svečiai į priekį pabėgo antrojo kėlinio pradžioje, kai surengė spurtą 8:0 (21:13) ir į pertrauką išėjo ilsėtis turėdami dviženklį pranašumą – 40:28.

Po pertraukos pasvaliečiams skaudžius smūgius sudavė Vytenis Lipkevičius, Paulius Valinskas ir Jokūbas Gintvainis, smeigę po tolimą metimą paeiliui ir dar labiau atitolinę „Lietkabelį“ – 53:34.

Dar trečiojo ketvirčio pabaigoje šeimininkams pavyko pristabdyti „Lietkabelį“, o ketvirtojo kėlinio pradžioje, po Tomo Lekūno ir Pauliaus Petrilevičiaus dvitaškių, komandas skyrė 12 taškų – 47:59.

Vis dėlto Gyčio Masiulio, P. Valinsko ir Kyle'o Vinaleso sėkmingi išpuoliai arčiau „Pieno žvaigždėms“ priartėti neleido – 47:64.

Naudingiausiai Pasvalio ekipoje rungtyniavęs P. Petrilevičius per 31 minutę įmetė 17 taškų (4/6 dvit., 9/12 baud.), atkovojo 7 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, 8 sykius suklydo, tiek pat sykių išprovokavo varžovų pražangą ir surinko 27 naudingumo balus.

Dvikovoje debiutavo ir komandos naujokas Karolis Giedraitis. Gynėjas aikštėje išbuvo 20 minučių ir per jas įmetė 2 taškus (0/2 dvit., 2/2 baud.), atliko 4 rezultatyvius perdavimus, 2 kartus suklydo bei surinko 3 naudingumo balus.

Šiose rungtynėse „Pieno žvaigždės“ vertėsi be traumą patyrusio kapitono Arvydo Šikšniaus.

„Pieno žvaigždės“: Tomas Lekūnas ir Paulius Petrilevičius (7 atk. kam., 5 rez. perd., 8 kld., 8 išpr. praž., 27 naud. bal.) po 17, Andreja Milutinovičius 12.

„Lietkabelis“: Kyle'as Vinalesas 18 (7 kld.), Paulius Valinskas 17 (5 rez. perd.), Gabrielius Maldūnas 10.