Nuotr.: BNS
Nuotr.: BNS
Nuotr.: BNS
Nuotr.: BNS

Pasvalio „Pieno žvaigždės“ (1-2) patyrė antrąjį pralaimėjimą „Betsafe-LKL“ pirmenybėse.

Gedimino Petrausko auklėtiniai išvykoje 82:106 (19:36, 22:29, 22:15, 19:26) pripažino Vilniaus „Ryto“ (3-0) pranašumą.

Pasvaliečiams nesusiklostė pirmoji mačo dalis – fantastiškai tritaškius pataikę šeimininkai per du kėlinius surinko 65 taškus ir įgijo triuškinamą pranašumą – 65:41.

Vis dėlto po pertraukos „Pieno žvaigždės“ parodė charakterį ir, laimėję atkarpą 15:5, po Zigmars Raimo metimo sumažino atsilikimą iki 14 taškų – 59:73.

Lemiamoje rungtynių atkarpoje pasvaliečiai nemažino apsukų ir po dviejų Andreja Milutinovičiaus tritaškių paeiliui „Ryto“ persvara ištirpo iki 11 taškų – 75:86.

Paskutinėmis mačo minutėmis Donaldo Kairio auklėtiniams pavyko stabilizuoti įvykius aikštėje ir iškovoti pergalę trečiąją pergalę.

„Rytas“ šiose rungtynėse pataikė 18 tritaškių iš 31 (58 proc.), o pasvaliečiai realizavo 12 tolimų metimų iš 24 (50 proc.)

Rezultatyviausiai Pasvalio ekipoje žaidęs A. Milutinovičius per 32 minutes pelnė 18 taškų (3/4 dvit., 4/7 trit.), atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir surinko 14 naudingumo balų.

„Pieno žvaigždės“: Andreju Milutinovičius 18 (5 rez. perd.), Paulius Petrilevičius 14 (7 išpr. praž., 23 naud. bal.), Danielis Amigo ir Arvydas Šikšnius (5 rez. perd., 19 naud. bal.) po 10.

„Rytas“: Lukas Uleckas, Kristjanas Kitsingas (5/6 trit.) ir Andrew Goudelockas (4/5 trit.) po 18, Arnas Butkevičius 16, Martynas Echodas 13 (10 atk. kam.).