Nuotr.: D.Lukšta

Pasvalio „Pieno žvaigždės“ (3-8) „Betsafe-LKL“ patyrė trečiąją nesėkmę paeiliui.

Malcolmo Granto debiutinėse rungtynėse pasvaliečiai išvykoje 79:81 (19:16, 26:23, 20:19, 14:23) pripažino Prienų „Cbet“ (5-6) pranašumą.

Po trijų ketvirčių Gedimino Petrausko auklėtiniai turėjo 7 taškų pranašumą (65:58), tačiau šeimininkai laimėjo atkarpą 14:7 (72:72) ir rungtynių likimas sprendėsi paskutinėmis minutėmis.

Prieš prasidedant lemiamai minutei Skylaras Spenceris išvedė prieniškius į priekį (78:77), o Martynas Varnas, likus 19 sekundžių iki mačo pabaigos, šeimininkų pranašumą dar tašku padidino (79:77), tačiau kitoje atakoje Dominykas Domarkas rezultatą išlygino – 79:79.

Vis dėlto lemiamoje atakoje Laurynas Birutis pelnė du taškus, o D. Domarko tritaškis paskutinę sekundę tikslo nepasiekė.

Rezultatyviausiai „Pieno žvaigždžių“ gretose rungtyniavęs D. Domarkas per 34 minutes pelnė 20 taškų (3/9 dvit., 4/7 trit., 2/4 baud.), perėmė 4 kamuolius ir surinko 13 naudingumo balų.

Debiutavęs M. Grantas prieš buvusį savo klubą per 12 minučių surinko 4 taškus (2/3 dvit.) ir 2 naudingumo balus.

„Cbet“: Martynas Varnas 15, Lukas Uleckas 13, Skylaras Spenceris (9 atk. kam.) ir Karolis Guščikas po 10.

„Pieno žvaigždės“: Dominykas Domarkas 20 (4/7 trit., 4 per. kam.), Arvydas Šikšnius 18 (6 rez. perd., 24 naud. bal.), Miha Lapornikas 11, Paulius Petrilevičius 10.