Nuotr.: BasketNews.lt
Nuotr.: „BasketNews.lt“

Dvejas rungtynes „Betsafe-LKL“ čempionate paeiliui laimėjusios Pasvalio „Pieno žvaigždės“ (2-3) patyrė pralaimėjimą Panevėžyje.

Gedimino Petrausko kariauna Aukštaitijos derbyje 62:75 (18:18, 17:17, 10:24, 17:16) nusileido Panevėžio „Lietkabeliui“ (2-3).

Pirmuosius du kėlinius aikštėje vyko lygi kova (35:35), tačiau rungtynių lūžis įvyko po pertraukos.

Prieš įpusėjant trečiajam ketvirčiui, Serhijus Pavlovas dvitaškiu metimu sumažino pasvaliečių atsilikimą iki trijų taškų (44:47), bet tuomet šeimininkai užbaigė ketvirtį spurtu 12:1 ir prieš lemiamą kėlinį susikrovė dviženklį pranašumą – 59:45.

Paskutinę rungtynių atkarpą „Pieno žvaigždės“ pradėjo Dominyko Domarko tolimu metimu bei Trevoro Thompsono dvitaškiu (50:59), o tai privertė Nenadą Čanaką paprašyti minutės pertraukėlės.

Vis dėlto galutinai Petrausko auklėtiniams perimti rungtynių kontrolės nepavyko, o tašką dvikovoje padėjo Željko Šakičius, likus trims minutėms iki mačo pabaigos, smeigęs tolimą metimą – 72:60.

Svečiams koją kišo pataikymas nuo baudų metimo linijos – 22 iš 34 (64 proc.). Tuo metu „Lietkabelis“ realizavo 11 baudos metimų iš 13 bandymų (84 proc.).

Naudingiausiai „Pieno žvaigždėse“ žaidė Laimonas Kisielius. Komandos kapitonas per 29 minutes pelnė 11 taškų (3/5 dvit., 1/3 trit., 2/4 baud.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir surinko 17 naudingumo balų.

„Lietkabelis“: Željko Šakičius 19 (8 atk. kam., 26 naud. bal.), Kendrickas Brownas 18, Femi Olujobi 12.

„Pieno žvaigždės“: Arvydas Šikšnius 12, Laimonas Kisielius 11 (5 rez. perd.), Trevoras Thompsonas 10.