Nuotr.: V.Mikaitis
Nuotr. V.Mikaitis

Pasiruošimą „Betsafe–LKL“ sezonui tęsiančios Pasvalio „Pieno žvaigždės“ draugiškose rungtynėse Rygoje 83:92 (22:27, 22:19, 13:23, 26:23) nusileido Kijevo „Basket“ klubui.

Pirmoje mačo dalyje vyko lygi kova (44:46), tačiau po pertraukos spurtavę ukrainiečiai prieš lemiamą kėlinį susikrovė dviženklę persvarą – 57:69.

Paskutinėje mačo atkarpoje Gedimino Petrausko auklėtiniai sumažino atsilikimą iki vienženklio, tačiau rungtynių baigties pakeisti nepavyko.

Pasvaliečių gretose debiutavęs Johnas Gillonas buvo rezultatyviausias dvikovos žaidėjas. Amerikietis aikštėje praleido 27 minutes ir per jas surinko 20 taškų (2/6 dvit., 3/5 trit., 7/9 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus bei suklydo 4 sykius.

Dabar „Pieno žvaigždės“ sugrįžta į Pasvalį, kur rugsėjo 12-ąją priims Maskvos „Runa“. Dar vienerias draugiškas rungtynes G. Petrausko auklėtiniai Pasvalyje sužais rugsėjo 14-ąją su Mikolajivo MBC klubu.

„Pieno žvaigždės“: Johnas Gillonas 20 (3/5 trit., 7/9 baud., 6 rez. perd., 4 kld.), Paulius Petrilevičius 13 (5/6 dvit.), Sergejus Pavlovas ir Miha Lapornikas po 10, Arvydas Šikšnius (3/5 trit., 6 atk. kam.).

„Basket“: D. Edvin 18 (7 rez. perd.), M. Pustoznovas 17, K. Sheperdas 14, A. Jacksonas 12.