Nuotr.: V. Mikaitis
Nuotr. V. Mikaitis

Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ komanda „Betsafe–LKL“ pirmenybėse ir toliau išgyvena tamsų ruožą.

Gedimino Petrausko treniruojami Aukštaitijos krepšininkai Utenoje 72:107 pripažino vietos „Juventus“ pranašumą.

Jeigu pirmasis rungtynių kėlinys dar klostėsi nė vienai komandai neįgyjant didesnio pranašumo, tai „Pieno žvaigždės“ svyruoti pradėjo antrajame ketvirtyje.

Šeiminininkai atkarpą laimėjo 8:0 ir kėlinį baigė turint jau dviženklį pranašumą (48:34). Vis tik po pertraukos pasvaliečiai iniciatyvos jau nebesusigrąžino – „Juventus“ toliau išlaikė solidų atotrūkį ir iškovojo pergalę.

„Pieno žvaigždės“ šįkart susitiko su komanda, kuri dar kėsinasi į pasvaliečių užimamą penktąją vietą. Dabar atotrūkis tarp šių dviejų klubų yra trys pergalės.

Bene labiausiai svečiams koją šiose rungtynėse kito kova dėl kamuolių ir pataikymas iš tolimos distancijos. Po krepšiu pasvaliečiai pralaimėjo net 23-43, kai tritaškius metė viso labo 26 proc. taiklumu (6/23).

„Juventus“ gretose net septyni žaidėjai surinko dviženklį taškų skaičių.

Tuo metu pasvaliečių gretose naudingiausiai rungtyniavo Jay Threattas. Amerikietis surinko 11 taškų (2/3 dvit., 0/3 baud. met.) bei atliko 8 rezultatyvius perdavimus.

„Juventus“: Arvydas Šikšnius ir Tomas Dimša po 14, Martinas Gebenas 13 (13 atk. kam.).

„Pieno žvaigždės“: Dagoberto Pena ir Jay Threattas (8 rez. perd.) po 11, Vytautas Šulskis 10, Lukas Aukštikalnis 9, Karolis Petrukonis, Yancy Gatesas ir Yannickas Franke po 8.