Nuotr.: Pieno žvaigždžių nuotr.

Kol pastarąją savaitę daugelis „Betsafe–LKL“ klubų ilsisi ir išnaudoja rinktinių pertrauką, Pasvalio „Pieno žvaigždės“ spėjo sužaisti ir pramogines rungtynes bei sudalyvauti miesto bendruomenės renginyje.

„Pieno žvaigždžių“ arenoje vyko tikra krepšinio fiesta, o pagrindiniu šventės akcentu tapo Pasvalio rajono rinktinės ir „Pieno žvaigždžių“ komandos draugiška akistata.

Rungtynėse buvo žaidžiami keturi kėliniai po 8 minutes. Atkaklioje kovoje pergalę šventė „Pieno žvaigždžių“ krepšininkai – 92:80.

Daugiausiai taškų nugalėtojams pelnė Tomas Lekūnas, kuris surinko 17 taškų. Žygimantas Skučas ir Gytis Sirutavičius pridėjo po 16 taškų.

Pasvalio rajono rinktinei Andrius Ališauskas ir Donatas Rutkauskas pelnė po 14 taškų.

Žaidėjai taip pat galėjo išmėginti jėgas ir tritaškių metimų konkurse. „Pieno žvaigždžių“ garbę gynė ne tik Gytis Sirutavičius ir Tomas Galeckas, bet ir komandos trenerio asistentas, legendinis šalies snaiperis Virginijus Sirvydis. Tiesa, nei jam, nei profesionalams krepšininkams nugalėti šioje rungtyje nepavyko. Sėkmė lydėjo Dovydą Valantonį, surinkusį 21 tašką.

Pertraukėlių metu sirgalius linksmino „Pieno žvaigždžių“ šokėjos, kurios neseniai triumfavo šalies krepšinio šokėjų konkurse.

Taip pat renginio metu žiūrovams grojo Pajiešmenių jaunimo pučiamųjų orkestras „Tibi-Dibi-Dax“.

Renginio akimirkas žiūrėkite nuotraukų galerijoje.