Nuotr.: BNS/LKL
Nuotr. BNS/LKL

Kelyje link dar vienos pergalės „Betsafe–LKL“ čempionate Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ komandai teko gerokai pavargti. Tiesa, pergalę pasvaliečiai vis tik pasiekė.

Gedimino Petrausko auklėtiniai namie 110:107 nugalėjo Alytaus „Dzūkijos“ komandą.

Tai buvo jau trečioji iš eilės Pasvalio komandos pergalė. Maža to, per pastarąsias šešerias rungtynes „Pieno žvaigždės“ laimėjo penkiskart.

„Pieno žvaigždės“ šiame susitikime su dzūkais galėjo apsieiti ir be pratęsimo, tačiau iki rungtynių pabaigos likus 3 sek., Dominykas Domarkas pataikė dvitaškį ir rezultatas tapo lygus (90:90). Tomo Lekūno atsakymas paskutinę ketvirtojo kėlinio sekundę buvo netikslus ir komandoms teko žaisti pratęsimą.

Tiesa, pratęsime „Pieno žvaigždėms“ jėgų nepritrūko. Jo pradžioje pasvaliečiai pelnė aštuonis taškus be jokio atsako ir šovė į priekį (100:92).

Beje, dzūkai dar sugrįžo į rungtynes. Iki mačo pabaigos likus 2 sek., tas pats D. Domarkas sugebėjo išprovokuoti pražangą atakavęs iš toli ir stojo mesti tris baudas – pataikęs tris, jis vėl būtų išlyginęs rezultatą.

Vis dėlto, gynėjas pataikė pirmą, tačiau netrukus prametė dvi iš eilės (107:109) ir Aukštaitijos krepšininkai triumfavo.

Pasvalio komandoje puikias rungtynes sužaidė aukštaūgis Žygimantas Skučas. Jo sąskaitoje buvo 25 taškai (8/9 dvit., 3/5 trit., 0/1 baud. met.), 7 atkovoti kamuoliai ir 32 naudingumo balai. Tai yra rezultatyviausios Ž. Skučo rungtynės jo karjeroje „Betsafe–LKL“ čempionate.

Kitas rungtynes namuose pasvaliečiai dabar žais tik kovo mėnesį, kai susikaus su Vilniaus „Rytu“. Tris mačus iš eilės dabar aukštaičiai sužais išvykose.

„Pieno žvaigždės“: Žygimantas Skučas 25, Tomas Lekūnas 21, Jay Threattas 20 (7 rez. perd.), Vytautas Šulskis 15, Dagoberto Pena 12.

„Dzūkija“: Paulius Petrilevičius 30, Artūras Jomantas 24, Dominykas Domarkas 23, Matas Jogėla 13.