Nuotr.: BNS/LKL
Nuotr.: BND/LKL

Justinas Wattsas sužaidė atsisveikinimo rungtynes Pasvalyje, o jos amerikiečiui buvo vienos sėkmingiausių – „Betsafe–LKL“ pirmenybėse „Pieno žvaigždės“ iškovojo 4-ąją sezono pergalę.

Pasvaliečiai savo sirgalių akivaizdoje 90:71 (22:23, 15:20, 26:9, 27:19) nugalėjo Utenos „Juventus“ komandą.

J. Wattsui tai buvo paskutinės rungtynės Pasvalio komandoje, kadangi jį klube pakeis pirmadienį atvyksiantis Dago Pena iš Madrido „Estudiantes“ komandos. Vis tik J. Wattsas atsisveikino solidžiai – pelnė 18 taškų (4/6 dvit., 3/6 trit., 1/2 baud. met.) ir buvo rezultatyviausias Pasvalio komandoje.

Apskritai, J. Wattsas buvo netoli trigubo dublio. Jis taip pat atkovojo 9 kamuolius ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus, taip surinkdamas 28 naudingumo balus.

Tuo metu rungtynes su Utenos klubu „Pieno žvaigždės“ perlaužė tik po pertraukos. Antrajame kėlinyje aikštės šeimininkai atsiliko ir dviženkliu skirtumu (25:35), tačiau atkuto trečiame ketvirtyje.

Jo viduryje „Pieno žvaigždes“ į priekį patraukė spurtas 15:2, po kurio Gedimino Petrausko auklėtiniai šoko į priekį 54:47. Netrukus J. Wattsas pridėjo 5 taškus, Tomas Galeckas pataikė dvitaškį, ir Pasvalio komandos pranašumas tapo dviženklis (61:50).

Įpusėjus ketvirtajam kėliniui, „Pieno žvaigždės“ atkarpą dar laimėjo 10:2, ir taip šeimininkų pranašumas kilo iki devyniolikos taškų (77:58).

Per likusią rungtynių dalį Pasvalio komanda iniciatyvos neatidavė ir išsaugojo solidų pranašumą.

Tai buvo didžiausia „Pieno žvaigždžių“ komandos sezono pergalė. Iki šiol tris laimėjimus G. Petrausko kariauna buvo pasiekusi vienženklėmis persvaromis.

Pirmuosius taškus karjeroje rungtyniaujant „Betsafe–LKL“ pirmenybėse pelnė jaunasis „Pieno žvaigždžių“ atstovas Redas Venclovas, kuris mačo pabaigoje pasižymėjo dvitaškiu iš po krepšio.

„Pieno žvaigždės“: Justinas Wattsas 18 (9 atk. kam., 8 rez. perd.), Lance'as Jeteris 17 (6 rez. perd.), Yannickas Franke 10, Emmanuelis Omogbo 9 (8 atk. kam.).

„Juventus“: Dovis Bičkauskis ir Arvydas Šikšnius po 13, Vaidas Čepukaitis 11.