Nuotr.: LKL/BNS
Nuotr. LKL/BNS

Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ krepšininkai griausmingai iškovojo pirmąją namų pergalę šiame „Betsafe–LKL“ sezone.

Gedimino Petrausko auklėtiniai 87:81 nukovė Panevėžio „Lietkabelio“ krepšininkus.

Iki šiol Panevėžio komanda „Betsafe–LKL“ pirmenybėse per penkerias rungtynes buvo pralaimėjusi viso labo kartą. Tuo metu pasvaliečiams tai yra trečioji pergalė. Iki šiol nė viena iš dviejų nebuvo iškovota namuose.

Spartesniais sieksniais irtis link pergalės „Pieno žvaigždės“ pradėjo trečiojo kėlinio viduryje. Tuomet, kai trumpą atkarpą „Pieno žvaigždės“ laimėjo 6:1 ir šoktelėjo į priekį 62:55.

Tuo gera pasvaliečių atkarpa nesibaigė. Ketvirtojo kėlinio pradžioje šeimininkai pelnė dar šešis taškus iš eilės ir „Pieno žvaigždžių“ pranašumas virto dviženkliu (70:57).

Vis dėl to intriga iš Pasvalio arenos niekur nedingo, o įtampa iki maksimalių aukštumų dar kilo ketvirtojo kėlinio pabaigoje.

Atkarpą „Pieno žvaigždės“ sugebėjo pralaimėti 2:12 ir suklysti net keturis kartus iš eilės, o tai lėmė „Lietkabelio“ priartėjimą (76:80).

Vis tik lyderio vaidmens ėmėsi neseniai prie komandos prisijungęs Yannickas Franke. Jis pataikė tolimą metimą likus kiek mažiau nei minutei ir pribaigė panevėžiečius (85:79). Per likusį laiką „Lietkabelis“ stebuklo nesukūrė ir pergalė liko Pasvalyje.

Nesulaikomas šiose rungtynėse buvo „Pieno žvaigždžių“ legionierius Emmanuelis Omogbo, kuris pelnė 26 taškus (10/14 dvit., 6/7 baud. met.), atkovojo 9 kamuolius ir surinko net 37 naudingumo balus. Jis taip pat perėmė ir 4 kamuolius.

„Pieno žvaigždės“: Emmanuelis Omogbo 26 (9 atk. kam., 37 naud. bal.), Ivars Žvigurs 16, Yannickas Franke ir Gytis Sirutavičius po 14.

„Lietkabelis“: Jamaras Wilsonas 21, Simas Jasaitis 14, Saulius Kulvietis 11, Mindaugas Kupšas 10.