Justas Tamulis Nuotr.: Fotodiena.lt
Steponas Babrauskas Nuotr.: Fotodiena.lt
Karolis Babkauskas Nuotr.: Fotodiena.lt

Ketvirtajame kėlinyje aštuonių taškų pranašumą praradusi Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (11-16) komanda išleido iniciatyvą iš rankų ir patyrė nesėkmę „Tete-a-Tete Casino-LKL“ čempionate.

Ramūno Cvirkos vadovaujama ekipa išvykoje 86:93 (21:20, 21:26, 20:14, 24:33) nusileido Vilniaus „Lietuvos ryto“ (19-8) klubui.

Steponui Babrauskui ir Justui Tamuliui pelnius po tris taškus, „Pieno žvaigždės“ ketvirtojo ketvirčio viduryje pirmavo 81:73, bet tuomet svečių puolimas išsiderino.

Į tai „Lietuvos rytas“ per minutę atsakė atkarpa 7:0 ir priatėjo per tašką – 80:81.

Prieš prasidedant paskutinei minutei, Jimmy Baronas surinko keturis taškus iš eilės ir išvedė „Lietuvos rytą“ į priekį – 87:83.

Kitoje atakoje Steponas Babrauskas atsakė taikliu tolimu metimu, bet paskui J.Baronas pelnė dar du taškus, Corey Fisheris realizavo abi baudas ir „Pieno žvaigždėms“ išsigelbėti nebepavyko – 86:91.

„Pieno žvaigždžių“ gretose kapitonui Steponui Babrauskui iki dvigubo dublio pritrūko vieno atkovoto kamuolio. Jis pelnė 15 tašku (1/3 dvitaškiai, 3/5 tritaškiai, 4/4 baudos), atkovojo 9 kamuolius bei surinko 20 naudingumo balų.

J.Baronas ir C.Fisheris kartu nugalėtojams pelnė 50 iš visų 93 taškų.

„Lietuvos rytas“: Jimmy Baronas 27, Corey Fisheris 23, Drew Gordonas 16 (9 atk. kam.), Artūras Gudaitis 12.

„Pieno žvaigždės“: Derrickas Low 19, Steponas Babrauskas 15 (9 atk. kam.), Andrejus Agafonovas 14.