Nuotr.: Fotodiena.lt/M.Baranauskas
Nuotr. Fotodiena.lt/M.Baranauskas

Dviejų pralaimėjimų seriją „Tete-a-Tete Casino-LKL“ čempionate nutraukė Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (11-15) komanda.

Dviženklę persvarą iššvaistę, bet kontrolinės iš savo rankų neišleidę Ramūno Cvirkos auklėtiniai savo aikštėje 85:74 (22:19, 28:15, 15:26, 20:14) pranoko „Šiaulius“ (3-23) krepšininkus bei atsirevanšavo jiems už nesėkmę paskutinėmis sekundėmis antrajame varžybų rate.

Antrąjį ketvirtį beveik dvigubai 28:15 laimėję pasvaliečiai atitrūko ir po ilgosios pertraukos pirmavo rekordine – 18 taškų persvara (52:34).

Visgi tada „Pieno žvaigždės“ beveik tris minutes nesugebėjo pelnyti taškų, o tuo pasinaudoję „Šiauliai“ surinko devynis taškus paeiliui ir sugrįžo į rungtynes – 43:52.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje Arvydui Čepuliui pataikius dvitaškį, svečiai dar labiau priartėjo prie šeimininkų ir pradėjo kvėpuoti „Pieno žvaigždėms“ į nugaras – 62:66.

Pasvalio klubas į tai atsakė atkarpa 9:4, prieš besibaigiant paskutinei minutei susigrąžino dviženklį pranašumą bei sėkmingai užbaigė rungtynes – 85:74.

Naudingiausiai nugalėtojų gretose žaidęs Derrickas Low pelnė 12 taškų (2/8 dvitaškiai, 2/4 tritaškiai, 2/2 baudos), atliko 9 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 4 ir perėmė 3 kamuolius, blokavo 1 metimą, išprovokavo 4 pražangas bei surinko 22 naudingumo balų.

„Pieno žvaigždės“: Evaldas Žabas 19, Osvaldas Olisevičius 18, Derrickas Low 12 (4/12 metimai, 9 rez. perd.), Andrejus Agafonovas 11.

„Šiauliai“: Vladislavas Koreniukas 15, Martynas Echodas 15, Paulas Hillas 13 (3/10 trit.), Tomas Lekūnas 13 (3/10 dvit., 8 atk. kam.).