Nuotr.: Fotodiena.lt/K.Armonaitis
Nuotr. Fotodiena.lt/K.Armonaitis

Po ilgosios pertraukos Pasvalio „Pieno žvaigždės“ (10-15) panaikino dviženklį deficitą, bet pergalės „Tete-a-Tete Casino-LKL“ čempionate iškovoti nepavyko.

Ramūno Cvirkos vadovaujamas klubas šeštadienį išvykos rungtynėse 74:86 (20:26, 14:28, 21:13, 19:19) turėjo pripažinti tritaškiais prapliusių Prienų-Birštono „Vytauto“ (14-11) žaidėjų pranašumą.

Puikiai iš toli pirmoje mačo dalyje krepšį atakavę šeimininkai pataikė 10 metimų iš 17 (58 proc. taiklumas), o „Pieno žvaigždžių“ atsiliekimas po dviejų kėlinių siekė 20 taškų (34:54).

Visgi trečiajame ketvirtyje į aikštę sugrįžusios „Pieno žvaigždės“ rankų nenuleido, spurtavo 13:4 ir perpus sumažino savo deficitą – 55:65.

Ketvirtajame kėlinyje Steponui Babrauskui pataikius tritaškį, Derrickui Low ir Egidijui Dimšai pridėjus po taiklų dvitaškį, pasvaliečių atsilikimas sumenko iki 68:74, bet tuomet jiems perlaužti rungtynių sau teigiama linkme nepavyko.

Darius Gvezdauskas pelnė 10 iš paskutinių 12 „Vytauto“ taškų, iš kurių šešis dviem tritaškiais, ir V.Šeškaus kariauna sėkmingai užbaigė rungtynes – 86:74.

Iš viso 15 tolimų metimų iš 35 bandymų pataikę aikštės šeimininkai pagerino Prienų-Birštono klubo pataikytų ir išmestų tritaškių šio sezono rekordus.

Pasvaliečiai iš toli Prienuose pataikė tik 5 metimus iš 15 bandymų, kurių autoriais buvo Steponas Babrauskas (2), Justas Tamulis (1), Osvaldas Olisevičius (1) ir Karolis Babkauskas (1).

„Vytautas“: Darius Gvezdauskas 19 (5/8 trit.), Vytenis Lipkevičius 18, Tomas Delininkaitis 15, Vytenis Čižauskas 11, Tadas Klimavičius 10.

„Pieno žvaigždės“: Andrejus Agafonovas 14, Steponas Babrauskas 14, Egidijus Dimša 10, Osvaldas Olisevičius 9, Evaldas Žabas 9.