Nuotr.: Fotodiena.lt/Ž.Gedvila
Nuotr. Fotodiena.lt/Ž.Gedvila

Nikita Balašovas sužaidė geriausią sezono mačą bei vedė Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (9-1) komandą į pergalę dvejų išvykos rungtynių serijoje Baltijos krepšinio lygoje („Triobet BBL“).

Ramūno Cvirkos auklėtiniai antradienį Taline 106:71 (27:11, 26:22, 20:21, 33:17) sutriuškino vietos TTU (4-6) ir laimėjo ketvirtą kartą iš eilės.

Pasvaliečiai dominuoti aikštėje pradėjo nuo pat mačo pradžios, kada aštuonių minučių atkarpą laimėjo 25:6 ir triuškino varžovus. Antrojo ketvirčio pabaigoje „Pieno žvaigždžių“ pranašumas vienu metu siekė 22 taškus – 53:31.

Po ilgosios pertraukos Talino ekipai pavyko laimėti trečiąjį ketvirtį vienu tašku 21:20, tačiau ketvirtajame vėl neatlaikė „Pieno žvaigždžių“ jėgos – R.Cvirkos kariauna jame triumfavo 33:17.

Nuo suolo pakilęs N.Balašovas aikštėje praleido 25 minutes, per kurias pelnė 22 taškus (9/14 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai, 4/4 baudos), atkovojo 6 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, blokavo 2 metimus, 4 sykius prasižengė, 1 kartą suklydo bei surinko 25 naudingumo balus.

„Pieno žvaigždės“ lieka Estijoje, kur trečiadienį sužais kitas BBL išvykos rungtynes su Rakverės „Tarvas“ ekipa.

TTU: Kiuras Akenpargas 15, Nikola Vujovičius 13, Toomas Raadikas 12, Joonas Jarvelainenas 11.

„Pieno žvaigždės“: Nikita Balašovas 22, Egidijus Dimša 16, Karolis Babkauskas 15, Evaldas Žabas 13, Osvaldas Olisevičius 12, Justas Tamulis 11, Andrejus Agafonovas 10.