Nuotr.: Fotodiena.lt/Ž.Gedvila

Puikiai žaidęs Derrickas Low pagerino asmeninius rezultatyvumo bei naudingumo rekordus ir leido Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (6-8) komandai sugrįžti į pergalingą kelią „Tete-a-Tete Casino-LKL“ pirmenybėse.

Ramūno Cvirkos auklėtiniai namų rungtynėse 92:72 (28:13, 26:23, 14:20, 24:16) sutriuškino Kėdainių „Nevėžį“ (4-10) ir užtikrintai atsirevanšavo už nesėkmę pirmajame varžybų rate.

Nuo pat mačo pradžios įsibėgėjęs D.Low per pirmuosius du kėlinius pelnė po 11 taškų, o jo vedamos „Pieno žvaigždės“ ilgąją pertrauką pasitiko pirmaudamos 18 taškų persvara – 54:36.

Trečiąjį ketvirtį 20:14 laimėjęs „Nevėžis“ buvo priartėjęs per 12 taškų – 68:56, tačiau ketvirtojo kėlinio pradžioje pasvaliečiai startavo šešiais taškais paeiliui ir greitai susigrąžino turėtą pranašumą – 74:56.

D.Low per 27 minutes pelnė 29 taškus (7/9 dvitaškiai, 4/6 tritaškiai, 3/3 baudos), atkovojo ir perėmė po 2 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, 1 kartą suklydo, 3 sykius prasižengė, išprovokavo 4 pražangas ir surinko 33 naudingumo balus.

Ankstesnis havajiečio rezultatyvumo rekordas buvo 24, o naudingumo – 32.

Įžaidėjui pritrūko trijų taškų, jog pakartotų rugsėjį Vilniaus „Lietuvos ryto“ lyderio Davido Logano užfiksuotą LKL sezono rezultatyvumo rekordą (32 taškai).

„Pieno žvaigždės“: Derrickas Low 29, Osvaldas Olisevičius 21, Steponas Babrauskas 15.

„Nevėžis“: Paulius Petrilevičius 17, Jermaine'as Love'as 13, Karolis Petrukonis 13, Ignas Vaitkus 12.