Nuotr.: V.Mikaitis
Nuotr. V.Mikaitis

Fantastiškai ketvirtąjį kėlinį pradėjusiems Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (5-1) klubo krepšininkai buvo pavykę panaikinti dviženklę deficitą, tačiau išsigelbėti jie nesugebėjo.

Ramūno Cvirkos auklėtiniai Baltijos krepšinio lygos („Triobet BBL“) išvykos rungtynėse 84:89 (24:22, 21:19, 12:30, 27:18) turėjo pripažinti Uogrės „Ogre“ (3-2) žaidėjų pranašumą.

Po pirmosios mačo dalies pasvaliečiai buvo priekyje 45:41, bet viskas kita linkme pakrypo po ilgosios pertraukos.

Aikštės šeimininkai trečiajame ketvirtyje surengė galingą spurtą 20:6, kėlinį laimėjo 30:12 ir perėmė iniciatyvą į savo rankas – 71:57.

Bet tuomet „Pieno žvaigždės“ rankų nenuleido – jos ketvirtajame ketvirtyje startavo 14:2 ir sugrįžo į rungtynes (71:73), o po Osvaldo Olisevičiaus taiklaus tritaškio ir išlygino rezultatą – 77:77.

Tada Latvijos klubo atstovai atsakė dviem tolimais metimais, laimėjo atkarpą 9:2 ir atitolo – 86:79.

„Ogre“: Marcis Vitolas 19, Gintas Antropas 15, Kristapas Plavniekas 12, Guntis Sipolinas 11, Richardas Zebergas 10 (8 atk. kam.).

„Pieno žvaigždės“: Osvaldas Olisevičius 15, Derrickas Low 14, Steponas Babrauskas 12, Andrejus Agafonovas 11 (8 atk. kam.), Vilmantas Dilys 10.

PETRAS CVIRKA
Vakar žiūrėjau BBL rungtynes tai ne rungtynės o parodija , žaidėjai daro ką nori jokios žaidiminės drausmės daro kas ką nori , legionieriai išvis tušti, kamuolys nevaikšto meta kas nori savanaudiškumo daug , iš vis nesuprantu LOW puolime daug neparuoštų metimų , o gynyboje jis didžiausias rėtis , pradėjo Tamulį taupyti kodėl jis nežaidžia savo įprasto žaidimo kodel jis nemaitinams kamuoliais kiek rungtynių momentų jis rankas iiškėlęs prašo kamuolio , o metimai vykdomi per rankas (savanaudiški statistiniai metimai ) Komandos startas buvo panašus todėl kad žaidė komanda ir buvo rezultatas , dabar visi žaidžia individualiai statistikai , Tas pats Šiauliuose Tamuliui ėjosi žaidimas keli metimai užkrito bet staiga pakeitė (nesuprantama ) išleidžiamas legionierius (tuščias ) matosi kad nepritampa bet vis tiek , to pasakoje ir rezultatas , kas darosi gerb. treneri Cvirka , tas pats su Babkausku K.

Kalbate teisingai o aikštelėje tas pats per tą patį , kur jūsų griežtas žodis dingo,,,,,