Nuotr.: V.Mikaitis
Nuotr. V.Mikaitis

Užtikrinta pergale pirmąjį „Tete-a-Tete Casino-LKL“ varžybų ratą užbaigė Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (5-4) komanda.

Ramūno Cvirkos auklėtiniai sekmadienį išvykoje 67:52 (11:11, 19:15, 18:10, 19:16) palaužė Alytaus „Dzūkijos“ (3-6) žaidėjus ir įsitvirtino ketvirtoje turnyrinės lentelės vietoje.

Pasvaliečiai iniciatyvą į savo rankas tvirtai paėmė po ilgosios pertraukos, kada trečiąjį kėlinį pradėjo atkarpa 9:2 ir turėtą keturių taškų pranašumą padidino iki dviženklio skaičiaus – 39:28.

Ketvirčio pabaigoje dzūkai dar bandė kabintis į rungtynes, kuomet deficitas sumažėjo iki penkių taškų – 36:41, bet tada „Pieno žvaigždės“ pelnė 12 taškų be atsako ir vėl nutolo – 53:36.

Per likusį laiką Pasvalio klubas varžovų arčiau nebeprisileido ir įsirašė antrąją pergalę iš eilės.

„Pieno žvaigždžių“ gretose aikštėje pasirodė visi dešimt mačui registruoti žaidėjai, o taškais nepasižymėjo tik mažiausiai žaidę Vilmantas Dilys (7 min.) ir Ignas Fiodorovas (3 min.).

„Dzūkija“: Anatolijus Kaširovas 14, Karolis Guščikas 10 (13 atk. kam.).

„Pieno žvaigždės“: Derrickas Low 16, Karolis Babkauskas 12, Egidijus Dimša 9.