Nuotr.: V.Mikaitis

Dramatišką pergalę Lietuvos krepšinio lygos („Tete-a-Tete Casino – LKL“) rungtynėse pasiekė 16 taškų deficitą panaikinusi Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (4-4) komanda.

Ramūno Cvirkos auklėtiniai šeštadienį namuose 75:70 (18:30, 18:20, 20:6, 19:14) palaužė Prienų-Birštono „Vytauto“ (3-5) žaidėjų pasipriešinimą.

Prieniškiai geriau pradėjo rungtynes ir jau pirmajame kėlinyje turėjo dviženklę persvarą, o besibaigiant antram ketvirčiui buvo priekyje 50:34. Visgi antroji mačo dalis priklausė šeimininkams.

Įskaitant antro kėlinio pabaigą, pasvaliečiai spurtavo 20:3 ir po Egidijaus Dimšos tritaškio išsiveržė į priekį 54:53.

„Vytautas“ netrukus vėl susigrąžino persvarą (62:56), tačiau į tai „Pieno žvaigždės“ atsakė dar vienu spurtu, šį kartą 13:0, ir po jo šeimininkai įgijo 7 taškų persvarą (69:62), kurią išsaugojo iki mačo pabaigos.

„Pieno žvaigždės“: Derrickas Low ir Osvaldas Olisevičius (10 atk. kam.) po 15, Egidijus Dimša ir Andrejus Agafonovas po 13.

„Vytautas“: Tomas Dimša 20, Mindaugas Kupšas 13, Martynas Linkevičius 10.