Nuotr.: Fotodiena.lt
Nuotr. Fotodiena.lt

Dramatišką pergalę Baltijos krepšinio lygoje (Triobet-BBL) iškovojo dviženklį deficitą panaikinusi Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (2-0) komanda.

Ramūno Cvirkos auklėtiniai antrajame ture Latvijoje 76:72 (17:21, 14:18, 25:28, 20:15) palaužė „Jekabpils“ (1-1) ekipos žaidėjų pasipriešinimą ir pratęsė pergalingą žygį.

Trečiojo kėlinio pradžioje „Pieno žvaigždžių“ atsilikimas siekė 11 taškų (31:42), bet tuomet Andrejus Agafonas surinko penkis taškus, Osvaldas Olisevičius pridėjo taiklų tolimą metimą ir pasvaliečiai pradėjo kvėpuoti varžovams į nugaras (39:43).

Vėliau svečiai laimėjo dar vieną atkarpą 7:0 ir persvėrė rezultatą savo naudai (52:50). Likus žaisti pustrečios minutės, latviai buvo priekyje (67:65), tačiau tada Steponas Babrauskas pataikė tritaškį, A.Agafonovas ir Derrickas Low pelnė po du taškus bei „Pieno žvaigždės“ susigrąžino pranašumą (72:69).

Po to abi komandos apsikeitė klaidomis, Magone'as pasižymėjo dviem taškais ir komandas teskyrė vienas taškas (71:72). „Jekabpils“ klubas ėmėsi pražangų taktikos, prie baudų metimų linijos stojęs O.Olisevičius neklydo ir įtvirtino „Pieno žvaigždžių“ pergalę (76:72).

„Jekabpils“: Robertas Stumbris 13, Jurijus Aleksejevas 13, Janis Antropas 10.

„Pieno žvaigždės“: Andrejus Agafonovas 19, Derrickas Low 16 (8 rez. perd.), Osvaldas Olisevičius 10, Steponas Babrauskas 8.