ss
ten juk ir yra buvus ledo arena tik va kai lrytas ja nupirko plaudamas pinigus juk byla buvo iskelta del tos arenos reikejo ne sukciaujant isigyt o palikt ledo arena Žiūrėti...
2010-07-28
-2
Atsakyti
sss
tai nesuprantu triobet bus ar ne? Žiūrėti...
2010-07-21
Atsakyti
sss
vel reklama kaip ir su kurtinaiciu galiausiai liko prie to pacio suduko Žiūrėti...
2010-07-19
-3
Atsakyti
as
lietuvoj ta pati reiketu daryt... Žiūrėti...
2010-06-15
-3
Atsakyti
as
jamt lauk tuos stulpus o vietoj ju idet koki lenku simboli Žiūrėti...
2010-06-07
-8
Atsakyti
as
reklama Žiūrėti...
2010-06-07
-3
Atsakyti
as
dabar kurtis gales skarbonkeje langus uzkalinet :DD Žiūrėti...
2010-05-31
-2
Atsakyti
as
pastebejimas labai taiklus tai kai spauda vaunauskai valdo visos nuomones greit buna uzciaupiamos buna tik teisinga t.y vainausku o kitos visos idiotu ir buratinu susimastykit fanai nejau spauda taip greit jus nupirks ir negalvosit savo galvomis? as palaikau asmeniskai romanova nemanau kad jis kisdamas limonus nori blogo paprasciausiai pamate koks cia klanas jau yra ka ne karta yra sakes ir sabonis, o kodel sabonis nepakartoja savo zodziu po to kai pasisake jis prarado 22 LIMONUS prasidejo purvo pylimas per LR ant tokio legendinio zaidejo neturi jie jokiu ribu todel niekad nesirgsiu uz LR jau geriau kriketu domesiuos :D Žiūrėti...
2010-05-28
-1
Atsakyti
tai viska pasako ir tesiasi toliau
Žalgirio” krepšinio komandos savininkas “Respublikai” atskleidė nešvarius “Lietuvos ryto” žaidimus. Legendinio Lietuvos krepšininko Arvydo Sabonio ir "Respublikos" žurnalistų pokalbis.

Arvydai, kas vis dėlto privertė jus prabilti apie Lietuvoje klestinti reketą ir terorą?

- Visada sakau, ką galvoju. Bet pradėsiu nuo pabaigos. Naujausių pavyzdžių. Vos tik užsiminiau "Respublikai", kad pasakysiu visą tiesą apie korupciją sporte, "Žalgirio" vadybininkus ėmė reketuoti ir terorizuoti "Lietuvos ryto" rėmėjai. Į Izraelį paskambino Tomo Kučinsko (koncerno BBH viceprezidentas, bendrovės "Švyturys-Utenos alus" generalinis direktorius - red. past.) žmonės ir pagrasino: jeigu neužsičiaupsiu, jie nutrauks "Žalgirio"

Please install Flash plugin

rėmimą... Įsivaizduokite mūsų būseną prieš rungtynes su "Maccabi". Ar tai ne teroras? Ar tai pakelia sportinę "Žalgirio" žaidėjų dvasią?

Kodėl T.Kučinskas turi teisę skirstydamas sau nepriklausančius milijonus įsakinėti: tas gali kalbėti, o tas turi užsičiaupti. Galbūt tai, ką daro Gedvydas Vainauskas - kabina "Švyturio" stendus ir reklamuoja jų alų, - aš padaryčiau už pusę milijono pigiau. Be to, "Žalgiris" - LKL čempionas. Mes nugalėjome "Lietuvos rytą". Vadinasi, "Švyturio" reklama per mus - daug efektyvesnė. Įdomu, kaip savininkai pasielgtų su vadybininku, kuris švaisto jų pinigus. O jeigu dar pamatytų paveiksliukus G.Vainausko "Stiliaus" žurnale. Jis ten su žmona toks gražus ir protingas. Ar tai - ne paslėptas kyšis?

Tai jūs, Arvydai, kalbėdamas apie G.Vainausko reketą, turėjote galvoje tik vieną šį atvejį?

- Ne, aš kalbėjau apie visą nešvarią sistemą. Paskaitykite, ką rašo spauda... Atsiverskite vakar dienos "Respubliką", pavartykite pusmečio senumo "Lietuvos rytą". Ištisus mėnesius G.Vainauskas terorizavo ministrą pirmininką Algirdą Brazauską, vadino jį "nukriošusiu seniu" tik todėl, kad šis pažadėjo ištiesti pagalbos ranką "Žalgiriui".

Šlykščiausia yra šios šlykščios istorijos pabaiga. Kai G.Vainausko žmona, žurnalistė Bronytė, "Lietuvos ryte" viešai auklėja premjerą, koks jis negeras, kad norėjo paremti "Žalgirį". Ar įsivaizduojate, jeigu dabar Brazausko žmona Kristina, kuri garsėja karštu būdu, išsikviestų G.Vainauską "ant kilimėlio" ir pradėtų jam įrodinėti, kad jis pats yra praplikęs senis.

Arvydai, ar nenorite įrodyti Lietuvai, kad puldamas premjerą Vainauskas visiems demonstruoja, kas bus tiems, kurie rems "Žalgirį"?

- Jis pats tai įrodinėja. Viešai - "Lietuvos ryte". Argi ne keista, kad Klaipėdos verdamas "Švyturio" alus remia ne uostamiesčio "Neptūną", o G.Vainausko klubą Vilniuje? Argi ne keista, kad Kaune įsikūrusi bendrovė "Sonex" remia ne savo gimtojo miesto komandą, Eurolygos čempionę, o G.Vainauską iš Vilniaus? Negi nebeliko nė kruopelytės patriotizmo, kaunietiško išdidumo?

Tegul man paaiškina bet kuris sveikos nuovokos žmogus, kaip gali "Alitos" vadovas Vytautas Junevičius nuoširdžiai kalbėti apie "Alitos" krepšininkų pergales, jeigu tuometinis premjeras G.Vagnorius jį versdavo įmonės pelno dalį pervesti į savo bičiulio iš Šri Lankos sąskaitą Vilniuje - G.Vainausko.

Kodėl jūs, Arvydai, visą laiką sakote "Vainauskui", "Vainauskui", o ne "Lietuvos ryto" klubui?

- Atidžiai įsiskaitykite į vakarykštį straipsnį "Respublikoje" apie Kauno prokurorą Kęstutį Betingį, kuris prarado postą dėl to, kad mėgino kovoti su korupcija Lietuvoje. Jei tai tiesa, galime įtarti, kad "Ryto" krepšinio komanda tik plauna rėmėjų pinigus.

Kodėl, Jūsų nuomone, "Žalgiriui" sunku susirasti rėmėjų?

- Komandos problema - aiški ir viena. Daugelis verslininkų bijo remti "Žalgirį", nes juos terorizuoja "Lietuvos rytas". Kliūva jau ne tik valdiškoms įmonėms, bet ir privatiems verslininkams. Žmonės bijo. Lyg ir sutari viską, o paskui prasideda - "mes nebegalime". O prieš tai jie būna paspaudžiami per "Lietuvos ryto" laikraštį. Ilgametis mūsų rėmėjas buvo "Stumbras". Dabar ten pasikeitė savininkai ir žada rėmimo sutartis peržiūrėti.

Problemos tik su rėmėjais?

- Terorizuojami ir rėmėjai, ir teisėjai, ir žaidėjai. Pirmiausiai nukertamas žadėtas finansavimas, o vėliau su pasimėgavimu "Lietuvos ryte" spausdinami interviu su buvusiais žaidėjais, kuriems klubas liko skolingas. Tačiau jis liko skolingas, nes neteko rėmėjų!

Ką tai turi bendro su sportu?

- Tie patys dėsniai galioja ir biznyje, ir politikoje, ir sporte... Ne veltui šias veiklos sritis lydi žodis "nešvarus": "nešvarus sportas", “nešvarus biznis”, “nešvari politika”.

Pakalbėsiu apie "nešvarų sportą", nes krepšinį geriausiai išmanau. Pirmiausiai priminsiu Aleksandro Gomelskio pavyzdį. Pamenate, buvo tokia superkomanda Tarybų Sąjungoje, vadinosi ji CSKA: sovietų armijos komanda. Kai tik atsirasdavo aukštesnis ir gabesnis krepšininkas - Lietuvoje, Latvijoje ar Ukrainoje, - jį tučtuojau paimdavo į "būtinąją karinę tarnybą". Ir jis privalomai turėdavo žaisti CSKA. Taip nutiko Rimui Kurtinaičiui. Man to pavyko išvengti, nes po mokyklos įstojus į Lietuvos žemės ūkio akademiją į kariuomenę pašaukti negalėjo.

Dirbtinis monstras CSKA, kurio niekas negalėdavo įveikti. Ta komanda dažniausiai laimėdavo pirmąsias vietas. Kitos komandos buvo tik tarp kitko. Tik dėl akių. Neatsitiktinai šalies rinktinės branduolį sudarydavo CSKA supervyrai. Tik jiems būdavo sudaromos geriausios treniruočių sąlygos. Tik jiems – didžiausi atlyginimai. Tik jie turėjo teisę Tarybų Sąjungoje vadintis čempionais.

Todėl mūsų, žalgiriečių, didžiausias troškimas ir būdavo juos nugalėti. Ir tąkart mus puikiai suprasdavo lietuviai. Kai į aikštelę išbėgdavo CSKA ir "Žalgirio" vyrai, visa salė skanduodavo "Lie-tu-va". Visiems tai buvo karas ne tik su rusų didžiavyriais, bet ir su totalitariniu režimu.

O kas dabar lietuviams atsitiko? Kauno rajono valdžios vyrai bijo pastovėti net už savo gimtinę. Nutraukę sutartį su žalgiriečiais, valdininkai ne tik sulaužė duotą žodį, bet ir išdavė paprastus žmones, kurie juos į valdžią išrinko. Ne veltui sako, kad valdžia - tai tik lovys...

Išduodami "Žalgirį" mes išduodame Lietuvos pasipriešinimo okupantams simbolį. O tai liečia ne tik kauniečius, bet ir visus Lietuvos žmones.

Aš daviau žodį, kad savo sportinę karjerą baigsiu Lietuvoje ir "Žalgiryje”. Savo žodį ištesėjau. Ar liksiu Lietuvoje, ar išlaikysiu "Žalgirį", priklausys nuo mūsų Lietuvos žmonių. Jeigu ir toliau žmonės bijos savo išrinktos valdžios, bijos G.Vainausko šešėlio, konkurencija sporte bus tik dėl akių. Argi įdomu žaisti, kai rezultatai žinomi iš anksto? Argi smagu bėgti į aikštelę, kai tave telefonu terorizuoja rėmėjai? Argi gali būti garbinga vyrų kova, kai visi mato, kad tavo sportinio konkurento bijo net Lietuvos premjeras?!

Aš - už garbingą dvikovą. Kovos aikštelėje neimituosiu. Nes man nėra ko bijoti. Aš esu lietuvis. Ir tuo viskas pasakyta.

Kyla įspūdis, kad "Lietuvos rytas" siekia, kad jūs po šio sezono mestumėte "Žalgirį" likimo valiai ir išvažiuotumėte iš Lietuvos...

- Nieko aš nesiruošiu mesti. Komandai 60 metų, o ji turėtų didžiuotis bent šimtamete istorija.
Žiūrėti...
2010-05-27
-3
Atsakyti
ass
ka tu cia sapalioji kas nori ir tegu zaidzia kad ir pensininkai svarbu kad RKL lygos didedu susidomejimas o tarkim nemanai kad toks lukminas ar peciulaitis ar kiti patyre zaidejai kurie buvo lkl ar dalyvavo olimpiadoje ir zaide uz rinktine neprisideda prie to? labai trumparegiskai ziuri tik i savo komanda placiau ziurek o jaunimui tai tik is tokiu zaideju ir mokytis Žiūrėti...
2010-04-23
-5
Atsakyti
ass
o tai makulatura eina ten kur pati siko ant tos lygos dabar patys apsisike eina su dziaugsmu isverstaskuriai viena sako o kita daro Žiūrėti...
2010-04-15
-1
Atsakyti
ass
cha cha prisijuoke makulaturscikai ir patys pabruke uodegas ateina :DDD Žiūrėti...
2010-04-12
-3
Atsakyti
Simas
Pakvieskime atvykti į neivyksiančias rungtynes mūsų rinktus Seimo narius. Tegu paaiškina kaaip krepšiniui išgyventi... Žiūrėti...
2008-12-18
-3
Atsakyti
Simas
Mes aišku parašyti komentarus galime, o pakelti užpakalį ir išeiti į gatves nors 10 000 žmonių nesusiorganizuosime. Avinų gauja. Ir aš tame skaičiuje. Bet aš eičiau jei kas organizuotų. Žiūrėti...
2008-12-18
-1
Atsakyti
Ačiū, kad prenešėte apie nekultūringą, pažeidžiantį įstatymus, reklamuojantį ar kurstantį nelegaliems veiksmams komentarą.
«  1 2 ··· 4 ··· 6 ··· 8 ··· 10 11 12